Tüm Duyurular - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Tüm Duyurular

E-Mail ve Marka İlişkisi
E-mail'in de bir markalandırma aracı olduğunu söylemek mümkündür. Bunun için öncelikle e-mail hakkında bilgi vermek yerinde olacaktır.
Bilgi Teknoloji Sertifikaları
"Bilişim Sektöründe Eleman Açığı", "BT alanında ciddi personel açığı var" şeklinde haber başlıkları gün geçmezdi ki gazete veya dergi sütunlarında hatta internette yayınlanmasın.
Temel Güvenlik Önlemleri
Sizin bilgisayarınızı ele geçirmek isteyenler ilk olarak parolayı kırmak zorundadırlar. Parola sayesinde PC'nizi izinsiz girişlere karşı koruyabilirsiniz.
Yahoo arama motoruna url nasıl eklenir ?
rama motorları listesinde bu işin ilklerinden birisi de Yahoo'dur. Şu an pazarın ikinci en büyük arama motoru olan Yahoo'ya web sitemizi nasıl ekleyeceğimizi bu yazı ile öğrenmiş olacağız.
Lider Satış Yöneticisi
Başarılı bir lider satış yöneticisi olacaksınız çünkü potansiyelinizi gösteremeseydiniz ve/veya amiriniz bu potansiyeli Sizde görmeseydi, burada olamazdınız.
Müşteri İle Aynı Dili Konuşmak
Biz tasarımcılar ile müşterilerimiz, apayrı dünyalarda yaşıyor ve apayrı dilleri konuşuyoruz fakat bir gerçeği çok iyi anlamak gerekiyor: bu toplantıda, karsımızda oturan kişi, o toplantının en önemli kişisi.
Değere Dayalı Satış: İnsan Davranışını Etkilemek
İnsan davranışını etkilemenin üç yolu vardır. En yaygın ve en az güçlü olanı, ihtiyaçlara hitap etmektir. En güçlüsü olmasa da daha güçlü olanı isteklerdir. İnsan davranışını etkilemenin en güçlü yolu, açık farkla, temel değerleri kullanmaktır.
Pazarlamanın Temelleri
Çabalarınızın boşa gitmemesi, iyi bir şekilde yönlendirilmesi için müşterinizi ve ürününüzü iyi tanıyın Pazarlama; müşterilerin gereksinimlerini anlamak, sunacağınız ürün ve hizmetleri planlayıp geliştirmede bunu kullanmaktır.
Teknolojik Hastalık: Reklam Körlüğü
Birçok ücretsiz bilgi veren websitesi (sanal gazete, portal, forum v.b.), reklam gelirlerine ihtiyaç duyduklarından, sitelerinde reklam pankartları (banner) bulunduruyor.
Sitenizin Yapması Gereken 10 Şey
Websiteniz aşağıdaki listelediğim 10 ğeyi yapamıyorsa bir kez daha web sitenizin içeriğine, tasarımına, kullanabilirliğine ve erişebilirliğine bir göz atmanız gerekir.
Ambalaj Tasarımının Önemi
Ambalaj, ürünün giysisi gibidir. Tüketiciyi satın alma eylemine hazırlaması işin gerekli tüm güzellikleri üzerinde bulundurması gerekir.
Web Standartları Üzerine
“Information – Bilgi”. “Bilgi evrenseldir” sözünden yola çıkarsak da sunulan bilginin yapısına bağlı olarak mümkün olduğunca çok alternatif platform aracılığıyla erişilebilmesi gerekiyor internet üzerinde.
İnsanlar web sayfalarını nasıl inceliyor?
Kullanışlılık konusunda danışmanlık hizmetleri veren UIE insanların tipik bir üç sütunlu web safasını nasıl gözlediklerini takip etmek amacıyla bir göz takibi çalışması gerçekleştirmiş.
İnternet Sayfası Yapıları
Web tasarım, çoğunlukla görselliği ifade eden bir kavram olarak algılanır. Oysa ki, aslında web sitesi yapımını, yani tasarım, yapı, teknoloji ve içerik olarak bir web sitesinin yayına hazır hale getirilmesini ifade etmektedir.
İlk İslami İşletim Sistemi SABILY
Gün geçmiyorki bilgisayar dünyasında yeni ve şaşkınlık verici bir gelişme olmasın. Kendinisi her sene ikiye katlayan bilgisayar dünyasında bu sefer karşımıza çıkan yeni gelişme, ilk İslami İşletim Sistemi olan SABILY!
Web Tasarım

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.