Tüm Duyurular - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Tüm Duyurular

Google SandBox
Google sandbox etkisi yeni sitelerin bir deneme sürecine alınmasına benzetilebilir, böylece sitenin gelen linklerin ve içeriğinin tam hakkı verilmeden site arama sonuçlarında beklenenden daha düşük seviyelerde yer alır.
Web Site Piramidi
Eger bir websitesinin piramit oldugunu dusunursek, piramitin tabanini ve buyuk bir kismini olusturan parcasina "bilgi" adini verebiliriz.
Arama motorlarına kayıt neden önemli?
Çünkü internet büyük bir bilgi ve birikim denizidir. Ama bu bilgiler tam olarak tasnif edilmemiştir sınıflandırılmamıştır. İşte arama motorları tam burada imdada yetişmektedir.
Erişilebilir web siteleri
Erişilebilirlik, bir web sayfasını erişilebilir kılmak için en önemli neden bu olsa da sadece engelli ziyaretçilerin kullanımını desteklemek değildir.
Web Sitesi Metninin Beş Hedefi
Birçok işletme web sitesi grafiklerine ve görsel olarak ilginç bir site oluşturmaya büyük önem verir ama sitelerindeki metin çoğunlukla yetersizdir.
Google Optimizasyonu
Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.
Google Web Sitesi Optimize Edici
Web Sitesi Optimize Edici, bir kuruş bile harcamadan mevcut web sitelerinizin değerini ve trafiğini artırmanızı sağlayan, Google'ın ücretsiz web sitesi test ve optimizasyon aracıdır.
Web Sayfası Sahibi Olmak İçin 10 Neden?
1 - Bir Web Sayfasınız sadece onu okumak isteyen “hedef kitle”ye ulaşmaktadır. 2 - Web sayfası etkileşimli bir projedir. Kullanıcının o web sayfasına bağlanmasının tek nedeni, o konu hakkında daha çok bilgi sahibi olmaktır
FTP Programı Kurulumu ve Kullanımı
Whois sorgu sayfamız bir domain adının, sahibinin ("registrant") kim olduğu ve diğer kritik bilgileri hakkında bilgi vermektedir.
360 Derece (Panoramik) Fotoğraflar Nedir?
Tarihi 1843 yılına kadar dayanan bir teknikle çekilen bu fotoğraflar oldukça geniş bir alanın tek karede gösterilmesi ve çok daha işlevsel bir gösterim malzemesi olarak kullanılırlar.
Alexa sıralama durumum iyi, ne işe yarar
Birçok kullanıcı Alexa sıralamasını yükseltmek için, farklı farklı yöntemler dener. Faydalarına kısaca değinecek olursak; Dünyaca kabul edilen bir web servisi ile kalitenizi kanıtlamanız en büyük faydasıdır.
Web Siteniz Google da bulunabiliyor mu?
Web siteniz var ama google bulamıyor ise, web sitenizi yenilemek istiyorsanız, google da ilk sıralarda çıkmak istiyorsanız, mutlaka web sitenizi analiz yaptırın, eksiklerinizi ve olması gerekenleri öğrenin.
PageRank Nedir? Nasıl Hesaplanır?
PageRank, Googleın site sıralamasında kullandığı algoritmanın sonucu sitenize verdiği değeri gösteren basitleştirilmiş 0 dan 10 a kadar olan bir değerdir.
Global kriz, internette kayıtlı işyeri sayısının son bir yılda yüzde 44 artttırdı
TÜM dünyayı etkisi altına alan global kriz, internette kayıtlı işyeri sayısının son bir yılda yüzde 44 artarak 47 bine ulaşmasına yol açtı
Türkçe Alan Adı
Türkçe Alan Adı olarak ifade edilen, içerisinde türkçe karakterlerin (ö,ç,ş,ı,ğ,ü) bulunduğu alan adlarını (IDN'leri) Türkçeisimtescil.com aracılığıyla tescil edebilirsiniz
Web Tasarım

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.