Tüm Duyurular - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Tüm Duyurular

AJAX Nedir ?
AJAX, web yazılımı geliştirmesine yeni bir boyut katan bir gelişmedir. Bunun için hemen hemen herkesin ilgisini çekmektedir.
AJAX Gelecek Vaat Ediyor mu ?
Her 5-10 yılda bir yeni bir akımın ortaya çıktığı yazılım dünyasında, AJAX veya WEB2.0 kavramı önümüzdeki 5-10 yılın yeni akımı olacak gibi görünüyor.
Google'da En Çok Aranan Türkçe Kelimeler
Dünyanın en büyük arama motorlarından Google'ın "trends'' hizmetiyle hangi kelimelerin nerelerden ne kadar yoğunlukta arandığı öğrenilebiliyor.
Google'dan sesli mesaj
Firmanın GrandCentral üyelerine sunduğu yeni servis sayesinde, aboneler kendilerine gelen sesli mesajları www.google.com/voice/ adresinde bulunan kontrol merkezinden okuyabilecekler.
Yeni arama motoru Bing ve Bing’e site ekleme
Microsoft arama motoru pazarında Live ile istediği başarıyı elde edemeyince yeni arama motoru Bing‘i geliştirdi.
Etkili Bir Kurumsal Portal Nasıl Olmalı?
Internet'in iş ve günlük yaşamda hakimiyet kurmaya başlamasıyla birlikte portal kavramı da literatürümüze hızlıca giriverdi.
Elektronik Ticaret Web Sitesi’nde Olması Gerekenler
Elektronik Ticaret yaparken web sitenizde bazı özelliklerin olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Gerek web sitenizi hazırlarken, gerekse hazır bir çözümü seçerken aşağıdaki listeyi dikkate almanızı öneriyoruz.
Arama motoru dostu e-ticaret sitesinin web tasarımı nasıl olmalıdır?
Arama motorlarına kayıt işlemi başarı ile gerçekleşmiş bir web sitesi doğru anahtar kelime "keyword" seçimi ile bulunduğu sektöre bağlı olmak şartıyla günde binlerce ziyaretçiyi hiç bir ilave bedel ödemeksizin arama motorundan sağlar.
İyi bir alan adı (domain) nasıl olmalı?
Gerçek dünya ile kıyaslarsanız, internet siteniz sizin sanal dünyadaki mekanınız, bazen mağazanızdır. İnsanlar gerçek dünyada size ulaşmak için nasıl bir adrese ihtiyaç duyuyorlarsa, alan adı da (domain) sizin sanal dünyadaki adresinizdir.
İşletmenizin reklamını Google’da yapın
Google ve içerik ağındaki sitelerde reklam vererek küçük bir bütçeyle büyük sonuçlara ulaşın. Üstelik, yalnızca reklamınız tıklandığında ödeme yapın.
Web Pazar Nedir?
Alıcı ve satıcı yüzyıllar boyunca alışveriş yapmak için karşı karşıya geldi. Bu anlamda pazar yerlerinin tarihi çok eski. Günümüzün hızla gelişen bilişim teknolojisi bu eski diyaloğa yepyeni bir mekan sunuyor.
İnternette Müşteri Kazanmanın Temel Anahtarları
İnternette müşteri kazanma doğru şekilde pazarlama yöntemleri ile sağlanır. İletişim, satış, içerik sağlama, yönetim ve ağ işlemi sağlama, internette müşteri kazanmak için kullanılacak pazarlama yönetim sisteminin ana çekirdeğini oluşturmaktadır.
Elektronik Ticaret Nedir?
E-Ticaret; internet üzerinde mal ve/veya hizmet satın alma hareketi olarak tanımlanmaktadır.
Şirketiniz için bir web sitesine sahip olmak neden önemli?
Günümüzde internet kullananların sayısı her geçen gün hızla artıyor. Artık internet ticaret hayatında da yapılan işin ayrılmaz bir parçası haline gelmeye başladı. Hatta işin yapılış şeklini bile değiştirmeye başladı.
Pop-up Pencereler
Halen internetin en sinir bozucu reklam yolu olsa da bu modelle çalışan sistemler var ve kazandırabiliyorlar.
Web Tasarım

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.