Tüm Duyurular - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Tüm Duyurular

Alexa nedir? Neden Kullanılmalıdır?
Alexa internetteki web sitelerinin ziyaret edilmelerine göre sıralamasını yapan Alexa İnc. şirketi tarafından uygulanan bir servistir.
Bizden imkansızı isteyebilirsiniz..
Mükemmelliyetçilik, bizim doğamızda var. İzin verin sınırlarımızı sizin başarınız için zorlayalım.
Ödeme Kartı Sahteciliği
Alışveriş yapan kart hamilinin kimliğini kontrol edin. Kredi kartının arkasındaki imza ile slipin arkasındaki alış-veriş yapan şahsın imzasını kontrol edin.
Google Code Search
Dünyanın en çok kullanılan arama motoru google, youtube.com da satın almasıyla daha da büyürken farklı ve yeni hizmetleri de sunmaya devam ediyor.. Bunların en yenisi de Google Code Search..
Dikkat! Bu virüs çok tehlikeli!
Bu kez bilgisayarlara dadadan bir "banker troyan" Kişisel bilgilerinizi ele getiriyor ve anında hesabınızı boşaltıyor... Aman dikkat!
Web tasarım aşamaları
1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması
Bedava Hazır Web Şablonları
Adı üstünde hazır olan bu web tasarımları, diğer adıyla web templateler çoğu web tasarımla uğraşan kişi ya da kurumlarca kullanılarak para kazanma amaçlı olarak müşterilerine sunulurlar.
Domain Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
Önce almak istediğiniz domainin tespiti çok önemlidir. Mümkün Olduğunca Kısa Olması, .com Uzantılı Olması, Anlaşılır Olması, Site İçereğinini İfade Edebilen, Global Anlam Olması
Marka Oluştururken Nelere Dikkat Edilmelidir
Kolay okunabilmeli, Ayırt edici özelliği bulunmalı, Kolayca taklit edilememeli, Okunuşu kulağa hoş gelmeli, Tüketicinin zihnine işlemeye ve bilinç altına tesir etmeye elverişli olmalı
Güvenli Internet Alışverişi
VISA tarafından geliştirilen 3-D Secure protokolü Mastercard tarafından da kabul edilmiş, bir uygulama şartı olarak getirilmiştir.
3d Secure Nedir?
3D Secure, Internet üzerindeki alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştirilen bir ek güvenlik sistemidir.
SSL Sertifikaları
SSL sertifikaları site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden, iki nokta arasındaki veri iletişimini şifreli kanal üzerinden yaparak güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayan bir üründür.
Şirketiniz için bir web sitesine sahip olmak neden önemli?
Günümüzde internet kullananların sayısı her geçen gün hızla artıyor. Artık internet ticaret hayatında da yapılan işin ayrılmaz bir parçası haline gelmeye başladı.
İnternet Neler Sunar?
İnternet, teknik olarak, TCP/IP protokolü ile desteklenen pek çok servis sunar.
Web sitenizi zenginleştirin
Google Analytics, web sitenizin trafiği ve pazarlama girişimlerinizin verimliliğiyle ilgili zengin bilgiler veren bir kurumsal sınıf web analizi çözümüdür.
Web Tasarım

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.