Tüm Duyurular - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Tüm Duyurular

Outlook Express 'te Yedeklenmiş Bir Posta Hesabını Alma
Outlook Express 'te daha önce kurduğunuz posta hesaplarını yedekleyebilir, yedeklediğiniz hesapları yeniden kurduğunuz bilgisayarınıza ya da başka bilgisayarlara kolayca kurabilirsiniz.
Outlook’ta Gönderilen Maili Geri Alma
Bazen outlook’ta işler karışır ve mail ya gönderilmemesi gereken bir kişiye gönderilir yada yanlış bir mail hazırlanmış olur ve gönderildikten sonra bunun farkına varılır. Eğer gönderdiğiniz kişi maili okumadıysa size size yardımcı olacak bir yöntem..
E-Ticarette Başarı Hedefi Koyma ve Takibi
Elektronik Ticaret yaptığınız web sitesinin doğru yolda olup olmadığını, potansiyelinin ne kadarını satışa dönüştürdüğünü düzenli yapacağınız analizler ile takip etmeniz gerekmektedir.
Google Analytics GOAL yani Huni Nasıl Tanımlanır?
Google Analytics’in en önemli özelliklerinden birisi olan Huni; ziyaretçilerin bir amaca ulaşmak için izlemelerini beklediğiniz yolu ifade eder.
İnternette kredi kartı sahtekarlığı
Kredi kartları yaygınlığı ve güçlü altyapısı sayesinde gerçek hayatta olduğu gibi sanal dünyada da en çok tercih edilen ödeme aracı olmuştur.
Web 2.0 Kavramı ve Web 2.0 Teknolojileri
Web 2.0 toplulukları bir araya getiren, standart tasarım anlayışına yep yeni bir boyut kazandıran, daha dinamik özlelliklere sahip, %100 kullanıcı odaklı olabilen ve internet anlayışını bütünüyle değiştirecek bir konsepttir.
Microsoft tan Web Tarayıcısı Seçiminde Geri Adım
Avrupa Komisyonu'nun, Microsoft'un tüm yeni bilgisayarlara Internet Explorer yüklemesinin haksız rekabete yol açtığına karar vermesi ve Microsoft'un davayı kaybetmesi üzerine
Satış Sonrasını Doğru Yönetmek
Siparişleri etkin bir şekilde sonuçlandırabilmek için sipariş sürecinin tüm aşamalarına hakim olmanız ve aşağıdaki soruların cevaplarını verebiliyor olmanız gerekmektedir
Tıklama Sayısına Göre Reklam Nedir?
Her gün milyonlarca insan istedikleri bilgiye ulaşmak, ilgi duydukları konuları araştırmak için Google arama motorunu kullanıyor.
Google Pagerank Yararları Nelerdir?
Eğer sayfanız yüksek Page Ranking değeri alıyorsa demek ki sitenizi Google önemsiyordur.
Profesyonel Logo Nasıl Olur ?
Firmanın ismini de yansıtan, yazıyla ya da yazı, çizgi ve resimle yapılan işaretlere logo denir.
Kocaeli Afiş Tasarımı
Kitle iletişim araçlarından en görkemlisi: Afiş.
Web Uygulaması Geliştirme
Marjin.NET, yazılımın sizin için organizasyonunuzun büyümesine matuf bir yatırım olduğunu anlamaktadır. Kullanımı kolay, güvenilir ve güvenli, sürprizlere yer bırakmayan web uygulamalarına ihtiyacınızın olduğunu da
Statik IP İle Dinamik IP Arasındaki Farklar
IP adresi bilgisayarımızın internetteki kimliği demektir. Bu adres bilgisayar üzerinde atanmadan internete çıkış yapılamaz. Genellikle modem tarafından atanan IP’ ler kullanılır. Çünkü bu bilgisayarlar sadece internete çıkış amaçlı IP alıyorlardır.
E-ticaret Satışlarını Artırmak
Her sanal mağaza satışlarını artırmak, işlerini büyütmek ve karlarını maksimize etmek ister. Birçok mağaza için satışların tutarı yani ciro en büyük ölçüdür.
Web Tasarım

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.