Tüm Duyurular - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Tüm Duyurular

Google Optimizasyonu
Arama Motoru Kayıt Nedir? Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Nedir? Arama Motoru Optimizasyonu Neden Önemlidir? Arama Motoru Optimizasyon Hizmetleri
Dijital İmza Nedir?
Yazılı dokümanlarda kullandığınız imzalar gibi, dijital imzalar da günümüzde e-posta veya elektronik verilerin yazarlarını/sahiplerini tanılamada kullanılmaktadır.
Web hosting nedir?
ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.
Alan Adı Tescili
.com alan adı tescili sadece 9,99 $ .net alan adı tescili sadece 9,99 $ .org alan adı tescili sadece 9,99 $
Bing'e Site Nasıl Eklenir ?
Microsoft arama motoru pazarında Live ile istediği başarıyı elde edemeyince yeni arama motoru Bing‘i geliştirdi. Microsoft’un CEO’su Steve Ballmer tarafından tanıtımı yapılan Bing yeni nesil arama motoru olarak lanse ediliyor.
Web Sitesi Optimizasyonu Nasıl Yapılır ?
Web Site Optimizasyonu: Sitelerin, içerik veya tanıtımını yaptığı ürün/hizmetle ilgilenen internet kullanıcılarının siteye girişlerinin arttırılması için yapılması gereken çalışmaların bütünüdür.
Domain Alan Adı Nedir?
nternet üzerinde kullanılan domain ( alanadı ) 'ler IP ( İnternet Protokol ) numaralarına ulaşmak için kullanılan bir isimlendirme sistemidir. İnternet üzerinden makineler birbirlerini IP dediğimiz numaralar sayesinde bulabilmektedir.
SSL Sertifikasının Alınması Aşamasında Dikkat !
SSL sertifikası internet üzerinden yapılan işlemlerin güvenliğinin sağlanması açısından birinci derecede önem taşımaktadır. SSL sertifikasının alınması aşamasında da bazı noktalara özellikle dikkat edilmelidir.
Bir sayfayı veya siteyi Google arama sonuçlarından kaldırma
Google'ın arama sonuçlarındaki içeriği kaldırmak isterseniz, söz konusu içeriğin öncelikle web üzerinden kaldırılması veya arama motorlarından engellenmesi gerekir.
Site Haritası oluşturma ve gönderme
Site Haritaları, sitenizde başka türlü bulamayacağımız sayfaları Google'a bildirmenin bir yoludur.
Web Tasarım Yaparken Dikkat Ettiğimiz Hususlar
Web tasarımı üzerine yaptığımız çalışmalarda, tasarlanan sitenin içeriği ve web tasarım yapılırken kullanılacak donelerin uyumluluğuna dikkat ederiz.
Google da ilk sırada olmak!
Google da ilk sayfada olmak - Google Arama Motoru’nda ilk sırada çıkmak nasıl oluyor?
.com.tr Firmalar İçin Alan Adı Tescili
Marjin.NET .com.tr Firma adına alan adı tescili veya nakil başvurusu hizmeti vermektedir.
Websitem google da kaçıncı sırada
Google da kaçıncı sıradasınız? Hangi kelimede, kaçıncı sırada çıktığınızı merak ediyorsanız, bu aracımızı kullanabilirsiniz.
Dns Önbelleği Temizleme
Bu problemin çözümü için 2 yöntem uygulayabilirsiniz ; - Öncelikle dos komut isteminde ipconfig /flushdns komutu uygulayarak dns önbelleğinizi temizleyebilirsiniz.
Web Tasarım

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.