Tüm Duyurular - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Tüm Duyurular

.tel uzantılı alan adı
.tel uzantılı alan adları her geçen gün azalıyor. marjin.net te en uygun fiyatlarla hemen kaydedin..
.ru Alan Adı Tescili
.ru Rusya Alan adınızı hemen kaydedin.. .ru Alan adınızı kayıt ederken kredi kartınızı da güvenle kullanabilirsiniz.
Link Popülaritenizi Artırmak
İnternet’te pazarlamanın bir yolu da link popülaritenizi artırmaktır. Bunun anlamı kaç tane dış sitede sitenizin linkinin verildiğidir.
Google'a Uyumlu Web Sitesi Nasıl Yapılır ?
Kullanıcılarınıza sitenizin önemli kısımlarına işaret eden bağlantıları içeren bir site haritası sunun. 100'ün üzerinde bağlantı içeriyorsa site haritasını ayrı sayfalara bölebilirsiniz.
Google Dostu Siteler Oluşturmak
Herkes sitesinin daha fazla indexlenmesini, daha yüksek sıralarda çıkmasını ve daha fazla kazandırmasını ister değil mi ?
.tr Uzantılı Alan Adı Almak İçin Gerekli Evraklar
com.tr, için gerekli belgeler: Aşağıdaki evraklardan herhangi birinin olması kayıt işlemi için yeterlidir. - Ticaret odasından alınmış olan "Faaliyet Belgesi" veya "Ticari Sicil Belgesi" veya "Oda Sicil Kayıt Sureti" veya
E-Ticaret Sistemi
E-Ticaret stok maliyetine girmeden (sanal) mağazacılık yapılabilmesini sağlamaktadır.
Türkçe Karakterli Domainler
Uluslararasılaştırılmış Alanı Adlarının yani IDN'lerin IE 7.0, Firefox 1.5, Opera 7.11 gibi yeni nesil tarayıcılar tarafından desteklenmesiyle birlikte Türkçe karakterli alan adları artık webde kullanılabilmektedir.
Efektif Bir E-Ticaret Sitesi İçin İpuçları
Bir e-ticaret sitesini geliştirirken çeşitli öğeler hakkında iyi düşünmek ve iyi hazırlık yapmak gerekir. E-Ticaret sitelerinde önceliğin müşterilerle yaratılan etkileşim olduğunu unutmamak gerekiyor.
Web siteniz için 7 strartejik tasarım Önerisi
1- ) Logo altında haber 2- ) Ürün ana sayfadır 3- ) Esas menüyü yazılaştırmak 4-) Menü içerisinde çift tab kullanımı ile filtreleme 5- ) Biz Ona ‘multikahraman’ diyoruz
İyi bir alan adı nasıl olmalıdır ?
Alan adı 10 harften daha fazla olmamalıdır. Böylece hem hatırlaması, hem de hecelemesi kolay olacaktır. Öncelikle telaffuzu kolay olmalıdır. Böylece hatırlaması da kolay olur.
Domain ( Alan Adı ) Sorgulama
Domain sorgulama ( whois-alan adı sorgulama), bir web sitesi adı kaydedilmeden önce daha önce kaydedilip kaydedilmediğini öğrenme adına yapılır. Bir domainin kullanimda olup olmadigini sorgulayan bir kod örneğidir.
Arama Motorları Web Sitenizi Nasıl Değerlendirir?
Arama Motorları internette aradığınız herhangi bir şeyi bulmanıza yardımcı olmayı amaçlar.
İnternet’te Reklamın Avantajları
Reklam mecraları arasında uygun fiyatlı, interaktif olması, hızlı dönüşleri olması diğer reklam çeşitleri arasındaki farklardan başlıcalarıdır.
Kocaeli Reklam Tasarımı
Gazete, dergi veya katalog tarzı yayınlara tasarlanan reklam sayfası, firmaların çeşitli amaçlar için sık sık başvurdukları yollardan biridir.
Web Tasarım

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.