Tüm Duyurular - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Tüm Duyurular

Google’da Daha Hızlı Yer Almak İçin 5 İpucu
Bir web sitesine sahipseniz, Google’ın arama sonuçlarında yer almak için Google tarafından kataloglanmış olmanız gerektiğini biliyorsunuzdur. Aslına bakarsanız bu sayfaların indekslenmesi, sitenizin ücretsiz trafiğinin tek yoludur.
Web 2.0 Nedir ?
Web 2.0'ın güç aldığı birçok kavram vardır. Bu kavramlardan en önemlileri uzun kuyruk (long tail), kollektif zeka, viral yayılmadır.
Grafik Tasarımı Nedir?
“Grafik tasarım, sanatların içinde en “aynı anda her yerde olan”dır.
Web Tasarımında Renkler
Bir web site aslında bir pazarlama aracıdır; şirketleri, ürünleri ve servisleri temsil eder, aynı zamanda şirket karakterinin, düşünce tarzının ve felsefesinin bir yansıması gibidir.
Etkili Bir Kurumsal Portal Nasıl Olmalı?
Internet'in iş ve günlük yaşamda hakimiyet kurmaya başlamasıyla birlikte portal kavramı da literatürümüze hızlıca giriverdi. Internet'te her geçen gün içerik artıyor, çeşitleniyor.
Saldırılardan Korunma Yolları ve Güvenlik 2008
Artık günümüzde "güvenli internet" sözcüğünü söylemek çok zordan ziyade imkansızlaşıyor.
Dosyalarınızı pdf yapmak
Herhangi bir uygulamada "Yazdır" komutunu kullanarak word dosyasını excell dosyasını veya bir resmi kolayca PDF'e dönüştürme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Google haritalar ve Google Map'e yer ekleme
Google Haritalar, güçlü, kullanıcı dostu harita oluşturma teknolojisinin ve yere işletmelerle ilgili işletme konumları, iletişim bilgileri, arabayla yol tarifleri gibi bilgilerin sunulduğu bir Google hizmetidir.
5 basit SEO tekniği
Geniş içerik sahibi olmak, Sayfa başlığı düzenlemesi, İç ve dış linklemeler, Açıklayıcı Bağlantı Tanımı, HTML Etiketleri ve Sayfalarınızı İsimlendirmek
Özgün bir içeriğiniz olsun
Her web sitesinde olanlar sizinkinde de olmasın. Yani diğerlerinden bir farkı olmalı sitenizin.
Hünerli ellerden fark yaratan çözümler..
Marjin.Net olarak amacımız en profesyonel tasarımı gerçekleştirmekle beraber, bu tasarımın kullanım amacına hizmet edecek şekilde etkin olarak uygulanmasını da sağlamaktır.
Web Sitenizi SEO ile arama motorlarında üst sıraya taşıyın
Domain önemlidir. Yapacağınız işe uygun, kısa ve akılda kalıcı yani marka olabilme potansiyeli yüksek domainleri kullanmanız SEO başarınız ile doğru orantılıdır.
Alan adınızın önemli bir SEO değeri olduğunu biliyor muydunuz?
Alan adı web sayfanızın internetteki adresidir, ismidir. SEO için de basit bir açıklama yapmak istersek oldukça klişeleşmiş olan “arama motoru optimizasyonu” tanımını yapabiliriz. Peki ya nedir bu arama motoru optimizasyonu?
DNS Nedir?
İnternette bulunan her nesnenin, etkileşime giren her sunucu ve ucun bir İnternet Adresi olması gerekir.
Reseller Hosting Nedir?
Reseller kelimesi tekrar pazarlayan anlamında algılanmalıdır.
Web Tasarım

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.