Tüm Duyurular - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Tüm Duyurular

Windows Çalıştır Sekmesine Yazılabilecek Komutların Listesi
Windows işletim sistemi kullanırken birçok işlem için sürekli farklı yerlere girip ayarlama yapmak gerekir.Halbuki Başlat menüsünde bulunan Çalıştır sekmesinden buralara kısa yoldan ulaşabilirsiniz.
Açılış sayfamı değiştiremiyorum diyenlere
Kilitlenen İnternet, Kilitlenen İe, Kilitlenen Açılış Sayfası, Kilitlenen Giriş Sayfası, Kilitlenen Explorer Sayfasını Düzeltme, Değiştirilemeyen Açılış Sayfası
En İyi Web Tarayıcısı Hangisi?
Bugün internet kullanıcıları için en önemli soru, en iyi web tarayıcısının hangisi olduğu?
Dünyanın en kısa alan adı e.co 81 bin dolara satıldı
Amerika’nın Sedo isimli alan adı şirketi tarafından düzenlenen açık artırma sonucunda dünyanın domaini (alan adı) olarak adlandırılan “www.e.co” isimli alan adını 81.000 dolara B52 Media adlı şirket satın aldı.
IE 8 Neden Yavaş? İşte çözümü!
Microsoft’a göre en hızlı ve en güvenli internet tarayıcı olan Internet Explorer 8, iş eklentilere gelince o kadar başarılı değil. Firefox eklentileri; özellikle de NoScript gibi eklentiler Firefox’un esas güçlü yanı olmayı sürdürüyor.
xlsx, docx, pptx dosyasını açan program
XLSX dosyası, Microsoft Office 2007 ile oluşturulmuş bir Excel belgesidir. Office 2007 dosyasını açan program için içeriğimizi inceleyin..
Kayıt defteri düzenleme yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı
Kayıt defteri düzenleme, yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı mesajı bilgisayarınıza sinsice girmiş bir virüstür. Fakat korkmaya gerek yok düzeltilmesi birkaç adımlık işlemden ibarettir.
Görev Yöneticisi, yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı
Görev Yöneticisi, yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı diyor ise ne yapmalısınız?
Turkcell operatörlü cep telefonundan epostalara bağlanmak
Cebinizden e-postalarınıza erişmeniz için sadece 1 dakika ayırmanız yeterli! Adımları tamamladığınızda, cebinizden e-postalarınızı dilediğiniz zaman her yerden takip edebileceksiniz.
Kurumsal e-mail adresini MSN olarak kullanmak ister misiniz?
Adınız@hotmail.com gibi bir msn kullanmak neredeyse imkânsız. Ancak şirketinizin size verdiği e-mail adresini MSN adresiniz olarak kullanmayı düşündünüz mü? Üstelik daha güvenli!
Ping Atmak
Ping (echo) pakedi gönderilen makinenin o anda çalışmakta olduğunu teyid eder. Ağın o anki paket kayıp oranı hakkında bir bilgi verebilir. Kaynak makine ile karşı makine arasındaki iletişimin süresini gösterebilir.
Co-Location Barındırma Nedir?
Co-Location (Yer Sağlayan) Barındırma hizmeti, kendinize ait bir sunucu makinayı, bir hosting firmasının sunucu çiftliğine yerleştirerek, temel hizmetlerden yararlanmanızı sağlayan bir sistemdir.
.CO domain adı 20 Temmuz'da genel tescile açılıdı
.CO domain adı Kolombiya?ya ait üst seviye (ccTLD) domain uzantısıdır. "COmpany", "COrporation" ve "COmmerce" kelimelerinin kısaltması şeklinde genel domain adı olarak kullanılması öngörülmektedir.
Link Building Yöntemleri
Link building (link inşası), en çok kullanılan arama motorlarında iyi bir sırada yer alabilmek için gerekli en önemli elementler arasında gösterilir ve SEO açısından önemi büyüktür.
Marjin.net Hızlı Site
Marjin Hızlı Site ile sektörünüze özel pek çok web sitesi örneğinden istediğinizi seçip, iş yerinizin web sitesini birkaç kolay adımda oluşturabilirsiniz!
Web Tasarım

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.