Tüm Duyurular - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Tüm Duyurular

Outlook Express te yahoo mail kurulumu
Yahoo! Mail kullanıcıları, Yahoo! Mail mesajlarına erişmek ve mesajlarını düzenlemek için Outlook Express ya da başka bir POP3 istemcisi kullanabilir.
Netscape Mail de yahoo mail kurulumu
Yahoo outlook ayarı ise ücretli servis olduğundan 19,99 Amerikan Doları yahoomail-ayarlariödeyen herkese bu imkanı belirli süre sunuyor. Yahoo mail hesabınızın pop3 ayar bölünüme geldiğinizde bu uyarıyı göreceksiniz.
Etkili Bir Web Sitesi Nasıl Hazırlanmalı?
Pek çok işletme hala yeni binyıla girerken kullanılan birinci nesil siteleri barındırıyor. Bu sitelerin büyük çoğunluğu artık günümüzün "yararlılık" standartlarına göre geçmişte kaldı.
Hizmet Verdiğimiz Web Sitesi Kategorileri
Markaya Özgü Tanıtıcı, Kampanya Web Siteleri; Kurumsal Web Siteleri; Kamu Kurum, Kuruluş Web Siteleri; Etkinlik Organizasyon Siteleri; Ürün, Hizmet, Proje Tanıtım Siteleri
E-posta iletilerini e-posta sunucunuzda bırakma
Aldığınız tüm e-posta iletileri e-posta hesabınızla (e-posta hesabı: Outlook tarafından bir e-posta servisine bağlanmak için kullanılan sunucu adı, kullanıcı adı, parola ve e-posta adresi.
Gmail'den Öncelikli e-Posta Yeniliği
Popüler e-posta servisi Gmail, bir yeniliğe daha imza attı. Öncelikli e-Posta adı verilen bu özellik sayesinde, artık mail okurken zaman kaybetmeden önemli mail'lerinize bakabileceksiniz.
Süresi biten hostinglere ek süre !
Marjin.NET artık süresi biten hostinglerinize ek olarak beş günlük süre veriyor. Bu süre esnasında normal sürecindeki hosting uzatma fiyatından hostinglerinizi yenileyebilirsiniz.
İnternet bankacılığına dikkat
Suç şebekelerinin yöntemleri giderek daha da gelişiyor, teknoloji kurbanlarının sayısı artıyor. Almanya’da federal emniyet teşkilatının internet dolandırıcılığı üzerine açıkladıkları son rakamlar kaygı uyandırdı.
Bilgisayarınızdaki Bütün Sürücüleri Çok Kolay Bir Şekilde Yedekleyin
Double Driver, bilgisayarınızdaki bütün araç sürücülerinin (driver) çok kolay bir şekilde yedeğini alıp cd ortamına aktarmanızı veya başka bir yerde depolamanızı sağlayan oldukça pratik ve gerekli bir programdır.
Link Değişimi ve Çeşitleri
Link değişimi karşılıklı iki sitenin birbirine link vermesine dayalı bir seo taktiğidir.
İnternet Kullanımında 6 Altın Kural
İnternet dolandırıcılarının metotları gittikçe karışık hale geliyor, tüketicilerin ve işletmelerin bu suçluların yeni taktiklerine karşı tedbirli davranmaları gerekiyor.
Arapça Domainler de tescil edilebilecek !!
Mısır, dünyanın ilk Arapça internet domain'ini (alan adı) kamuoyuna duyurdu.
Windows Kısayolları ve MS Dos Komutları
Günümüz işletim sistemlerinde artık çoğu işlemi fare ile yapıyoruz. Ancak bir taraftan klavye bir taraftan fareyi kullanmak zaman zaman bizleri yavaşlatabiliyor.
SiteBilgi ile web sitelerinin popülerliklerini karşılaştırın.
Henüz çok yeni olan bu modül birkaç eksiklik içerse de bu haliyle bile şu an son derece kullanılabilir durumda. İşte bu modülden bazı özellikler…
Bir insan öldüğünde, e-postaları ve arkadaşlık sitelerindeki hesaplarına ne olur?
İnternet kullanıcılarının son yıllarda artması yeni bir tartışmayı da beraberinde getirdi. ‘Bir insan öldüğünde, e-postaları ve arkadaşlık sitelerindeki hesaplarına ne olur?’
Web Tasarım

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.