Entrenix Hakkında Sık Sorulan Sorular - Web tasarım | Domain | Hosting
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre
Marjin.net, Kazandıran Çözümler
Hosting
Bilgi Bankası değişik kategoriler altında organize edilmiştir, lütfen ilgilendiğiniz bir kategori seçin. Ek olarak, yazının yanındaki boşluğa gerekli kelimeleri girerek bütün dosyalar arasında arama yapabilirsiniz.
E-posta Yönetimi Görüntüleme Sorun Giderilmesi
"MAIL SUNUCUSU YONETIMI" bölümünde görülen Posta Hesabı Limiti :ERROR123 hatası postmaster kullanıcısının merak mail üzerinde ismin aktif olmamasından kaynaklanmaktadır. Sorunun çözümü için ; Merak mail yazılımı başlatılıp Ü..
Hmail üzerinden mail alımında 530 SMTP authentication is required. hatası alıyorum
Sayin Ilgili, Hmail i açınız. "Setting" tıklayınız. "Advanced" tıklayınız. "Ip Ranges" tıklayınız. "Internet" tıklayınız. Require Authentication for deliveries bölümünün altında bulunan "To local accounts" yazısının..
Nameserver nedir ? Nasıl oluşturabilirim.
Sayin Ilgili, Nameserver ismin ip adresine çözümlenmesini sağlar. Entrenix kontrol paneli üzerinde yazılı olan Dns sunucu bölümlerindeki alanları yönlendirmek istediğiniz ns kaydını oluşturduktan sonra işlemin yapılması gerekmektedir..
PhpMyadmin e Erişimde Entrenix de parola sorulması
Sayin Ilgili, Entrenix de Http://panel.alanadiniz.com/myadmin veya Http://Entrenixipadresi/myadmin Sayfasında Phpmyadmin sayfasından önce parola sayfası geliyor ise. Sunucuya uzaktan erişip Start -> tıklayınız. Run -> tıklayınız..
Hmail Server üzerinde öntanımlı hostname değiştirmek
Hmail Server üzerinde öntanımlı hostname değiştirmek için ; Sunucunuza Uzak masaüstü bağlantısı ile erişim yapınız. Windows Isletim sistemi için -> Başlat -> Programlar -> Donatılar -> İletişim -> uzakmasaüstü bağlantısı..