Sanal Tur - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre
Marjin.net, Kazandıran Çözümler
Sanal Tur

3 Boyutlu Panoramik Fotoğraf
" Fotoğraftan üstün, Video dan daha hızlı ve etkin "

Sanal Tur ile mekanları 360° açıyla görün
Bazı mekanlar internet üzerinden de ayrıntılı olarak görülmek istenir. İlgili yer hakkında detaylı fikir edinmek isteyen kişiler web sitesini ziyaret eder.
360° Panoramik Sanal Tur uygulamalarıyla web sitelerinden mekanlar hakkında fikir edinmek çok kolay. Mekanlar, bu görsellerle kişilerin kafasında daha canlı, daha gerçekçi yer ederler.

360° Sanal Tur Nedir?
Dairesel görüntü çeken fisheye objektiflerle ve özel aparatlarla panoramik bir şekilde tüm eksenlerde 360 dereceyi kapsayacak şekilde çekilen fotoğraflar özel yazılımlarla birleştirilir.
Ortaya çıkan spherical (küresel) resimler, resim işleme yazılımlarıyla görsel olarak iyileştirilir. Daha sonra bu görüntü, izleyen kişinin mekanın ortasındaymışçasına, sağa-sola, yukarı-aşağı dönerek görmesini sağlayan flashabanlı bir yazılımla çeşitli ortamlarda sunulur.
360° Panoramik Sanal Tur web sitesinde, sunum CD'lerinde, bilgisayar ortamında çeşitli biçimlerde sunulabilir.

Marjin.Net Sanal Turlarının üstünlükleri:
Yüksek fotoğraf kalitesi: Sanal Turun temeli fotoğraftır. İyi bir sanal tur iyi çekilmiş, iyi düzenlenmiş fotoğraflardan oluşur. Marjin.Net sanal turlarının fotoğraflarının renkleri doğal, ışık seviyeleri dengelidir. Kötü ışık koşullarında çekilmek zorunda kalınan fotoğraflar bile dijital müdahale ile kaliteli hale getirilir. Özel durumlarda bile 360 derece fotoğrafın tüm alanlarının ışık değerlerinin dengeli olması için özel teknikler kullanılır.

Etkileyici ama sade : Marjin.Net sanal turlarında, değişik sunum tekniklerinin hepsi birden karmaşa yaratacak ölçüde kullanılmaz. Etkileyici öğeler, izleyiciyi boğmadan, gezinmeyi zorlaştırmadan gerekli ölçüde kullanılır.
Son derece hızlıdır: Bilgisayar başındaki insanlar için çoğu zaman saniyeler bile çok uzundur. Bilgisayar kullanıcılarının çok büyük bölümünün internet hızları ve bilgisayar performansı profesyonellerinkinden daha düşüktür. Bu nedenle, Marjin.Net sanal turlarında görüntülerin hızlı açılması, mekanlar arasındaki geçişin basit ve hızlı olmasına büyük önem verilir.
Özel çözümler: Marjin.Net, sanal turu yapılacak işletmeye özel seçenekleri işletme yetkilileriyle birlikte belirler. Hız, kalite ve maliyet etkenleri değerlendirilerek en uygun çekim ve sunum seçenekleri birlikte belirlenir.

Sanal Tur Kimler ve Hangi Mekanlar için Uygun ?
Oteller, Restorantlar, Emlak Firmaları, Restorasyon Firmaları, Müzeler, Belediyeler, İnşaat Firmaları, Hava Limanları, Etkinlik - Tanıtım Firmaları, Camiler - Kiliseler, Depo Alanları, Fabrikalar, Fidanlıklar, Hastaneler, Konak ve Köşkler, Kültür Merkezleri, Nikah Sarayları, Parklar, Mesire Alanları, Spor Tesisleri, Tarihi Mekanlar ve Mekanını tanıtmak isteyen tüm diğer firmalar ve mekanlar için bu 3 boyutlu panoramik fotoğraflar etkin olarak kullanılabilir.

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.