KULLANICI GİRİŞİ

matbaa | print

Tasarladıklarımızı en iyi şekilde baskıda görmek isteriz. Bu sebeple her işi, o işin ehli makinelerde ve titiz ellerle üretebileceğimiz, en tecrubeli çözüm ortaklarımızı sizler için bulduk. Türkiye'nin en iyi matbaalarıyla çalışmaktan gurur duyuyoruz.
Matbaa

En Önemli Aşama : Matbaa

Katalog, Broşür, Insert, Etiket, Sticker Etiket, Kutu, Ambalaj, Afiş, Poster, Kartvizit, Zarf, Antetli Kağıt, Bloknot, Sürekli Form, Cepli Dosya, Klasör, Davetiye, Ajanda, Lazer Kaşe, Dijital ve ofset baskı kısacası, tasarladığımız her işin baskısını da üstleniyoruz.

Her marka, en iyisini hak eder !

Matbaa işi riskli iştir. Kaliteli makina ve tecrubeli el emeği ister. Tam da bu nokta da işin çeşidine göre matbayı seçmek gerekiyor. Yıllardır çalıştığımız güncel baskı teknolojisine her daim ayak uyduran ve günümüz şartlarına uygun donanımda makinalarla çalışan firmalarla yapmış olduğumuz başarılı işler sayesinde Kocaeli Tasarım Ajansı kategorisinde akla gelen ilk isim olduk.

En son projelerimiz

100'lerce proje tamamladık

10 yıldır çok sayıda websitesi ve dijital tasarıma imzamızı attık. Malesef hepsini burada sergileyebilmemiz mümkün değil. Sizin için son yaptığımız web tasarım çalışmalarımızı biraraya topladık.

PROJELERİMİZ