Google da ilk sırada olmak! - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Google da ilk sırada olmak!

Tarih
26.3.2010
Bu haber 5846 kez okundu.

Yeni bir web sitesi veya optimizasyon yapılmamış,emek harcanmamış bir web sitesi için rekabet yoğun arama kelimelerinde Google da ilk sayfada olmak Google da Reklam yani Sponsor bağlantı yoluyla mümkün olur.

Google reklam yoluyla sponsor bağlantı kısmında tıklama başı ücret ödeyerek yeni web bir web site Google ilk sayfada yer alabilir ancak bu ilk sayfada ilk sırada olmak konusu Google arama motoru Doğal Arama Sonuçlarında ilk sayfada - ilk sırada olmak değildir.

Google Arama Motoru’nda Rekabet yoğun arama kelimelerinde ve google arama motoru doğal arama sonuçlarında (ücretsiz kısımda) ilk sayfada olmak, hele hele google da ilk sırada olmak hiç de kolay değildir ve yoğun emek harcamak gerekir. Bunun için Web Sitesi için ‘’Arama Motoru Optimizasyonu'’ olarak adlandırılan süreç uygulanmalıdır.

Bu da rekabet yoğun arama kelimelerinde oldukça çalışma gerektiren ve zamana ihtiyaç duyulan işlemler serisidir.
 

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.