Google Optimizasyonu - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Google Optimizasyonu

Tarih
28.7.2009
Bu haber 4722 kez okundu.

Arama Motoru Optimizasyonu (Seo) ve Google Optimizasyonu
Bir web sitesinin kendi sektörüyle ilgili hedef arama kelimelerinde  Arama Motorunda ilk sayfalarda  daha üst sırada  yer almasını sağlayacak web site içinde yapılan iyileştirmeler ve web site dışı yapılan geliştirme  çalışmaları zinciridir.
 

 

Arama Motoru Optimizasyonu (Seo) süreci uygulanarak bir  kurum web sitesi aracılığı ile ürün ve hizmetlerini  kullanması gereken potansiyel müşteriye rahatlıkla ulaşır.
 

Yapılan araştırmalar internet kullanıcılarının Google ve diğer arama motorlarında arama yaparken en fazla 1. sayfada ilk birkaç sırada çıkan sonuçlara baktığını,en fazla baksa baksa ilk iki sayfa bilemediniz ilk üç sayfada çıkmakta olan arama sonuçlarına baktığını göstermektedir.
 

Google Arama Motoru için Google Optimizasyon süreci uygulanır ve Google Optimizasyonu yapılırken kullanılan arama motoru teknikleri diğer major arama motorları için uygulanan Seo-Optimizasyon tekniklerinden epeyce farklılık göstermektedir.
 

Google arama motoru için yapılan Arama Motoru Optimizasyonu’nda Domain ismi,Domain yaşı,web sitesinin kurulma tarihi,web site kodları,web site içerik düzenlemesi,web sitesine verilen linklerin özelliği,web sitesinden dışarı verilen linklerin özelliği,web site içi bağlantılar,site trafiği,sitede ziyaretçilerin kalma süresi vb daha bir çok etkenler önemlidir. Google PR değeri illaki bir sitenin hedef arama kelimelerinde daha üst sırada çıkmasını garanti etmez,Google PR değeri; Google arama Motoru’nun bir web sitesinin sıralanmasında kullandığı ölçütlerden sadece biridir. Kaliteli orijinal içerik ve ziyaretçilerin ilgisini çekecek bir site olması da oldukça önemlidir.

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.