Canlı web işe yarar mı - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Canlı web işe yarar mı

Tarih
26.7.2009
Bu haber 4869 kez okundu.

Araştırmalara göre video reklamların basit flash reklamlara göre 5 kat, resim reklamlara göre 3 kat daha fazla satışa yönlendirildiği tespit edilmiştir.
 
İnternetteki video içerik kullanıcı açısından her zaman için daha etkileyici olmuştur. Facebook.com gibi sosyal ağlarda ve youtube.com,izlesene.com gibi video paylaşım siteleri her gün milyonlarla ifade edilen gösterim rakamlarına ulaşmaktadır. Bu potansiyeli reklam mecrası olarak değerlendirmek reklam verenlere de ekonomik ve diğer reklam materyallerine göre daha etkili reklam kampanyaları oluşturmalarına olanak sağlamaktadır.
 
Her Bütçeye Uygun Farklı Çözümler
 
Kullanıcının ilgisini çekmek için mutlaka yüksek bütçeli reklam filmlerine ihtiyacınız yok. Gerçekten yaratıcı bir çalışma mutlaka kendisini seyrettirir.
 
Kullanıcı Reklamları Kendi Rızasıyla İzler
 
TV veya diğer reklam mecralarının aksine internet videolarını, kullanıcı kendi rızasıyla izler. Herhangi bir zorlamayla karşılaşmaz.
 
Kullanıcı İle Dialog Kurar
 
Yine standart reklamcılığın aksine kullanıcı ile monolog değil dialog kurabilir. Kullanıcıyı daha fazla bilgi almaya, satın almaya yönlendirebilir.
 
Ağızdan Ağıza Yayılır.
 
İntenette bir video paylaşmak artık çok kolay. Video hazırlandıktan sonra internete bırakılır. Videolar kullanıcılar arasında paylaşılır, bloglarda bahsedilir, yorumlar yapılır. Süre ve zaman sınırı olmadan miilyonlarca kişiye ulaşır.


DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.