Yönetici panelli web sitesi - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Yönetici panelli web sitesi

Tarih
24.7.2009
Bu haber 6458 kez okundu.

YÖNETİCİ PANELLİ WEB SİTESİ hem tasarımı hem içeriği tamamen yönetilebilen ve yüzlerce müşterimiz tarafından kullanılan profesyonel ve her şirkete ya da projeye uyan bir çözümdür.

Molekülde her şey size özeldir. Size özel 2-3 tasarım yapılarak size sunulur, ortaya çıkan nihai tasarımı siz her zaman yönetebilirsiniz. Molekül ile hayatınız boyu tek bir web sitesi yaparak istediğiniz zaman sadece web sitenizin tasarımını değiştirebilir, sürekli yeni içerik girebilir, üzerine istediğiniz geliştirme işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Web sitenizi admin/yönetici panel üzerinden sürekli olarak güncelleyebilir, geliştirebilirsiniz. Güncelleme ve değiştirme işlemleri tasarımınızdan yeni linkler/menüler eklemeye, sayfa içeriklerinden haber-anket-üyelik gibi tüm ayrıntılara kadar olabilir. Web Sitesi broşür değildir, her değişikliği yansıtmalıdır. Web siteniz size ayak uydurmalı, 1 ay sonra eskiyerek ayak bağı olmamalıdır!

Hayatınız boyunca tek bir web siteniz olsun. Yönetici Panelli Web Sitesi yazılımı ile her şey sizin yönetiminizde olsun.

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.