.tel domain - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

.tel domain

Tarih
9.8.2009
Bu haber 5170 kez okundu.

Yeni jenerik domain .tel sahiplerini bekliyor. Geç kalmayın. .tel alanadınızı hemen tescil edin. Üstelik marjin.net te en uygun fiyatlarla

.tel domainler diğer domainlerden farklı olarak lanse edildi ve kısa, jenerik isimler hızla tükeniyor. Üstelik belki 1-2 yıl içinde tüm kullanıcılar telefon numaranızı öğrenmek için .tel adresinde iletişim bilgilerinizi arayacak. Satışları yeni başlamasına rağmen bir çok şirket markalarını marjin.net te tescil ettirdiler bile.

tel uzantılı bir domain aldığınızda gerekli olan site altyapısı kurularak yönetici bilgileri mail adresinize gönderilir. Buradaki yönetici bilgileri ile şahsınıza yada kuruluşunuza ait farklı şubeler, farklı telefonlar, mail adresleri, fax numaraları, Google haritası konumları gibi her türlü iletişim bilgisini oluşturabilirsiniz. Üstelik bilgiler mobil cihazlar ile tam uyumludur. firmam.tel e giren birisi telefon numarasını seçerek tek tıkla size ulaşabilir. Yada mail adresinizi bir kere tıklayarak mail gönderebilir.

  • Hosting almanıza gerek yoktur.
  • PC, notebook, mobil cihazlar, cep telefonları gibi tüm cihazlarla uyumludur.
  • Bilgileri istediğiniz yerden anında güncelleyebilirsiniz.
  • Aramalarda iletişim bilgisi olarak daha iyi listelenir.
  • Tüm şubelerinizi, tüm çalışanlarınızı kolaylıkla tek çatı altında toplayabilirsiniz.

.tel Domaininizi Hemen Sorgulayın!..
DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.