Web Tasarım - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Web Tasarım

Tarih
11.9.2009
Bu haber 4506 kez okundu.

İnternet, dünyanın en gelişmiş ve geniş tanıtım aracıdır. Serbest piyasa ekonomisinin en önemli şartı olan, piyasa hakkında “eksiksiz bilgi” avantajı ile rekabet ortamında kıyaslanabilir üstünük kurma imkanı sağlar. Reklam maliyeti olarak en ucuz, amaç olarak en verimli yoldur.

Web sayfanız sizi ürün ve hizmetlere ihtiyaç duyan milyonlarca potansiyel müşteri ve şirkete ulaştırır. Ürün bilgileri, ürün satışı, ürün ve tüketici arasında bilgi akışı, tüketici tepkilerinin tespit edilmesi ve hatta eğitim yapılabilmesi bile mümkündür.

Dünya ticaretinde büyümenin yolu küresel düşünmekten geçer küresel düşünce nin yolu ise İnternet’ten. Mutlak müşteri mutluluğu prensibinden yola çıkan, değişen müşteriye göre değişmek zorunda olan şirketlere, müşterileri ile interaktif bir diyalog kurma; onların değişen istek ve ihtiyaçlarına hızlı cevap verme imkanı sağlar. Web sayfaları kolaylıkla güncellenebilir , hatta tamamen yenilenebilir; böylece yeni ürün ve hizmetleri dünyaya duyurmak, sizlere yeni işlevler eklemek her zaman kolay, hızlı ve ucuz olacaktır. Diğer reklamlarınızda ve hatta karvizitinizde Web Sitesi ve E-Posta adresinizin bulunması size veya şirketinize önemli bir prestij sağlar.

Bizim için web tasarımın başarıya ulaşması;

- İçeriğin anlaşılır olmasına, 
- Ziyaretçilerin sitede aradığı bilgiye kolayca ulaşmasına 
- İçerik ile tasarımın uyumlu olmasına, 
- Sitesini tasarladığımız kuruluşun kurum kimliğini yansıtmasına, 
- Ve tasarımın güncellenebilir, gelişmeye açık olmasına bağlıdır.

Başarı aynı zamanda teknolojiyi takip ederek bu teknolojiyi tasarıma yansıtmaktır. Yani animasyonlar, ses efectleri, video görüntüleri, java, flash vb. uygulamaları da verimli bir şekilde kullanarak görselliği zenginleştirmektir.DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.