Gereksiz dosyaları otomatik olarak silin! - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Gereksiz dosyaları otomatik olarak silin!

Tarih
18.7.2011
Bu haber 5528 kez okundu.

Windows, sanal tozları biriktirmede oldukça yetenekli bir işletim sistemi ve malesef Windows 7'de de bu pek değişmedi. Bu işe yaramayan dosyalar, sabit diskinizde yer kaplayarak diskin bölünmesine de yardımcı oluyorlar. Çok önemli bir sorun olmasa da can sıkıcı bu dosyalardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. İşte yükleme gerektirmeden, sistem kaynaklarınızı tüketmeden Windows 7'nizi temizlemenizin yolu:

CCleaner gibi temizleme yazılımlarının sabit diskinize yer kapladığını, bir taraftan temizlerken bir taraftan da sistem kaynaklarınızı tükettiğini düşünüyorsanız, Windows'un Disk Temizleme adlı aracının da geçici dosyaları silmekte oldukça başarılı olduğunu söyleyelim. 

Aracı çalıştırmak için Başlat > Tüm Programlar > Donatılar > Sistem Araçları > Disk Temizleme yolunu izleyin. Yazımızın sonraki iki sayfasında açıklayacağımız gibi otomatik bir planlama oluşturmanız mümkün.

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.