Tek tıkla Google'daki tüm verilerinizi indirin: Google Takeout - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Tek tıkla Google'daki tüm verilerinizi indirin: Google Takeout

Tarih
1.7.2011
Bu haber 4146 kez okundu.

Google Takeout ismi verilen yeni hizmette Google Buzz, Picasa ve herkes için kullanıma sunulduğu zaman Google+’ta yer alan verilerinizi tek bir tıkla toplayabilecek ve bilgisayarınıza indirebileceksiniz.
Veri Bağımsızlığı Cephesi (The Data Liberation Front) ismindeki Google mühendislerinden oluşan grubun çalışmalarını yürüttüğü servise Gmail hesabınızla girebiliyor, ardından istediğiniz Google servislerini seçiyor ve bilgilerinizi indiriyorsunuz. Sonrasında ise isterseniz bu dosyaları arşiv amaçlı kullanabilir, isterseniz de başka bir servise yükleme amaçlı saklayabilirsiniz.

Kullanılması çok kolay bir servis ancak sunulan Google servislerinin sayısı az olduğu için birçok kullanıcı için pek anlam ifade etmeyebilir. Yine de birçok Google servisinden tek tek verilerinizi indirmek yerine, bir noktanda bütün verilerinizi indirme şansı bu proje ile gerçek oluyor.

Ancak şurası kesin ki bu servis için biraz zaman lazım. Şu an için pek bir anlam ifade etmese de özellikle Google+ servisinin herkes için kullanılabilir hale gelmesiyle asıl işlevini kazanacağı düşünülen bu Google hizmeti özellikle kullanıcıların mahremiyeti anlamında Google+’a oldukça yardımcı olacaktır. Şimdilik ise kullanıcıların test etmesi amaçlı açılmış gibi gözüküyor.

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.