Office 2010 SP1 İndirmeye Hazır - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Office 2010 SP1 İndirmeye Hazır

Tarih
30.6.2011
Bu haber 4708 kez okundu.

Service Pack 1 sayesinde, Office Web Apps Internet Explorer 9 tarafından otomatik olarak desteklenecek. Google Chrome tarayıcısı ile Office’in Online sürümü sorunsuzca çalışacak.Outlook, PowerPoint ve Sharepoint Server uygulamalarında ufak tefek hatalar giderildi. Office 2010 SP1,  buna ek olarak Haziran 2010-Mart 2011 tarih aralığında yayınlanan 14 güncellemeyi de içeriyor.
 
 SP1’e sahip olmak çok kolay. Kullanıcılar bu güncellemeyi doğrudan indirebildikleri gibi Windows Update uygulamasından da bu güncellemeye ulaşabilirler.Doğrudan indirilen güncellemede Office’in sürümü bilmek şart. Office 2010 SP1 hem 32 hem de 64 bit olarak yayınlanıyor. Windows Update ile yapılan güncellemede, sürüm otomatik olarak tanımlanıyor.


DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.