Açılmayan Windows'u "Standolone System Sweeper" Aracı İle Kurtarın - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Açılmayan Windows'u "Standolone System Sweeper" Aracı İle Kurtarın

Tarih
11.6.2011
Bu haber 4097 kez okundu.

Sisteminize virüs bulaştıysa ve artık açılmıyorsa, Microsoft tarafından sunulan 'Standalone System Sweeper' aracı ile onu rootkit'lerden ve diğer zararlılardan temizleyebilirsiniz.
Ücretsiz araç ile oluşturacağınız USB diski veya kurtarma medyası sayesinde Windows'unuz açılmasa dahi sistemi bu birimlerden başlatarak onu kurtarabiliyorsunuz. Microsoft Security Essentials'ı baz alan araç şu an beta aşamasında olduğundan test etmek isterseniz verilerinizi yedeklemeniz iyi bir fikir olabilir. 
Aracı USB belleğinizle kullanabilmek için üzerinde en az 250MB boş alan olması gerekiyor ve USB diski oluşturuken içerisindeki her şey siliniyor. USB veya CD'den önyükleme yapmak için BIOS ayarlarınızda önyükleme aygıtlarının sıralamasını değiştirmeniz gerekebilir.
Kaynak: Chip Online

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.