Chrome şimdi de masaüstüne geliyor! - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Chrome şimdi de masaüstüne geliyor!

Tarih
7.6.2011
Bu haber 3132 kez okundu.

Samsung ve Acer'ın piyasaya çıkartacağı Google'ın Chrome işletim sistemini kullanacak olan dizüstü bilgisayarlardan sonra donanım üreticisi Xi3 de Chrome işletim sistemi kullanan ilk masaüstü bilgisayarlarını Temmuz ayında piyasaya çıkartacağını açıkladı.  20 watt gibi oldukça düşük bir enerji tüketen masaüstü bilgisayarın kasası da küçük bir küp şeklinde. 4 x 3.6 x 3.6 inçlik boyutlarıyla farklı renklerde kullanıcıların karşısına çıkacak olan bilgisayarın fiyatı henüz belli değil. x86 tabanlı işlemcileri destekleyecek olan bilgisayar için Xi3 CEO'su şunları söylüyor; "Xi3 bilgisayar tasarımı Windows, Linux, Unix ve daha başka x86 tabanlı işletim sistemlerini çalıştırmak üzere tasarlandı. Yani birisi ChromiumPC'sinin başka bir işletim sistemi kullanmasını isterse bunu rahatlıkla değiştirebilir."

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.