Web sitenize Google +1 butonu ekleyin. - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Web sitenize Google +1 butonu ekleyin.

Tarih
3.6.2011
Bu haber 4147 kez okundu.

Google +1 düğmesi, sizin ve başkalarının Google’dan ve ortaklarımızdan kişiselleştirilmiş içerik almasına yardımcı olur. Bir şeyi +1’lediğinizde bu, Google tarafından, +1 düğmesini tıkladığınızda görüntülediğiniz sayfa hakkındaki bilgiler ile birlikte kaydedilir. +1’ledikleriniz, diğer kullanıcılara, Google hizmetlerinde (örneğin arama sonuçlarında veya Google Profilinizde) veya web sitelerindeki başka yerlerde ve İnternet’teki reklamlarda profil adınız ve fotoğrafınızı içeren ek açıklamalar olarak görünür. Size ve diğer kullanıcılara daha iyi bir Google hizmetleri deneyimi sunmak üzere +1 etkinliğinizle ilgili bilgileri kaydeder.
Google site sahiplerinin http://www.google.com/webmasters/+1/button/index.html adresinden istedikleri şekilde oluşturdukları butonu sitelerine ekleyebileceklerini duyurdu. Google +1 butonları Android Market, Blogger, Google Ürün Arama ve YouTube gibi servislerde de yer alacak.

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.