Backorder Nedir? - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Backorder Nedir?

Tarih
31.5.2011
Bu haber 4357 kez okundu.

Backorder(Türkçe karşılığı önspariş) ICANN tarafından onaylı registar şirketlerinin bizlere sunduğu bir hizmetdir. Expired tarihi yaklaşmış PendingDelete konumundaki alan adlarının açık arttırma üsulü ile satılmasına backorder denir.
Tabiki coğunlumuz Reg Free diye tabir ettiğimiz yani sıfırdan domain almak isteriz.. Neden 12$  gibi bir rakam varken 60 usdyi gözden çıkaralım ki fakat tüzel kişilerin backorder yapabilme ihtimaili %1 gibi düşük bir ihtimal olunca ister istemez backordera yöneliyoruz.
Tüzel kişilerin backorder yapmasının ihtimali neden az diye soracak olursanız şunları söyleyebiliriz:
- Domain register şirketleri tüzel kişilere göre daima avantajlıdır.
- Domain düşüğü anda register firmaları anında kayıt yapabilir. Şuda var ki hiç birimiz domainin düşme süresini tam olarak bilemeyiz.
- Domain sorgulama dediğimiz Whois servisleri malesef dakika dakika güncel değiller. Silinen domainleri 1 veya 2 gün sonra bize bildirmektedir.
Backorder kazanma şansınız tamamen sizin tecrübenizle ve bütçeniz ile doğru orantıdadır. Tabikide çalıştığınız firmada bunda büyük etkendir.

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.