Bütün Browserları Kapsayan Yazılımlar - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Bütün Browserları Kapsayan Yazılımlar

Tarih
30.5.2011
Bu haber 3386 kez okundu.

Piyasada birçok tarayıcı markası yer almaktadır.Bahsediceğimiz bu özellikler bütün tarayıcıları kapsamaktadır. Hangi browser kullanırsanız kullanın bu son çıkan özellikler piyasada en yaygın kullanılan bütün browserları desteklektedir.İşte o özellikler;
Lastpass: Şifre yönetim aracı aynı zamanda sıkça kullandığınız bilgilerinizide sizlere hatırlatan bir programdır
Greasemonkey:Javascript kodları sayesinde web sitelerinizi daha farklı özellikler katabilmenize yaramaktadır.Aslında Firefox eklentisi olan bu yazılım apple safari browser da ve google chrome tarayıcısında çalıştırma imkanınız da vardır.
Better gmail: Bu eklenti sayesinde gmail eksik yapılarını gidermek için geliştirmiş bir yazılımdır.
Tab Cloud:Pc yer alan bütün browserları farklı makinelere göre eşitlemektedir. Dilerserseniz tarayıcı sekmeklerine adlandırabilirsiniz. AutoCopy:Browserda bir belge içeriği seçildiği zaman adından da belli olduğu gibi otomatik işlem yaparak içeriği kopyalamaktadır. Klavyenizle de bu işlemi yapabilsenizde bu özellik içeriği biçimlendirme yapmadan kopyalamanızı sağlıyor.

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.