Sanal Alem Artık Daha Güvenli - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Sanal Alem Artık Daha Güvenli

Tarih
29.3.2011
Bu haber 3358 kez okundu.

Kendiniz ya da özellikle çocuğunuz internette dolaşırken içiniz artık daha rahat olacak. Altı aya kadar filtreleme hizmetleri servis sağlayıcılar tarafından ücretsiz ve seçenekli olarak kullanıcılara sunuluyor.
 
" Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) getirdiği düzenlemeyle internet artık daha güvenli. İnternet servis sağlayıcıları, altı ay içerisinde filtreleme hizmetlerini müşterilerine ücretsiz ve seçenekli olarak sunacak. ''Güvenli İnternet Hizmeti'' paketinde ''Çocuk'', ''Aile'' ve ''Yurt İçi'' profilleri bulunuyor.  "
 
''İnternetin Güvenli Kullanımına İlişkin Usul ve Esaslar'', BTK’nın 22 Şubat 2011 tarihli kararıyla onaylandı. Altı ay içerisinde de yürürlüğe girecek. Kullanıcılar, internet servis sağlayıcı tarafından ücretsiz olarak sunulacak bu paketlerdeki farklı seçenekler arasında kullanıcı adı ve parola ile geçiş yapabilecek.
 
" BTK ayrıca, faturalara üst sınır getirilmesiyle ilgili düzenleme üzerinde de çalışıyor. Temmuz ayına kadar üst sınırın tespit şekilleri ve uygulama hakkındaki düzenlemenin tamamlanması planlanıyor. Limitin üzerindeki değerler için tüketicilerin, bilgi mesajıyla haberdar edilmesi öngörülüyor. Tarife karışıklarının önüne geçebilmek için de ''tarife karşılaştırması web sitesi'' hazırlanması gündemde."
 
 

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.