Google ne seviyor? - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Google ne seviyor?

Tarih
29.3.2011
Bu haber 4608 kez okundu.

Sizlere uzun zamandan bu yana özgün içerik olmasını istediğimizden dolayı sitemizden Seotez’e ait olan e-book içerisinden bilgiler paylaşıyordum. Buna yine devam edeceğim. Google ne seviyor? Sorusuna güzel bir yanıt verilmeye çalışılmış. Yararlı olacağını düşündüğüm için sizlere sunmak istedim. Kendilerine güzel bir döküman hazırladıkları için teşekkür ederim.

Google blogları seviyor! Google taze içerik seviyor! Google dahili bağlantıları seviyor! Site içerisinde sürekli çapraz link değişimi yapın yani mevcut konunuzdan2 önceki konunuza link verin oradan alın başka yeri verin.Site içerisinde kendinize verdiğiniz link dışarıdan aldığınız linkten daha etkilidir.Sayfanızı bağlatıları sık kullanın twittera,friendfeed,feedburner bunları kullanın,sitenizle ilgilenin. Günlük olarak sitenizi imleyim alt sayfalarınızı tek tek imleyin (yukarıda örnek imleme sitesi vermiştim.) Siz sitenize emeğiniği verin gerisi gelecektir.

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.