Web Tasarımında Püf Noktalar - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Web Tasarımında Püf Noktalar

Tarih
16.11.2012
Bu haber 8467 kez okundu.

Sadelik her zaman güzeldir. Tasarım yaparken sadelikten yana olun, artık birçok kişi ve kurum sade tasarımları tercih ediyor.

 İçeriğiniz sağlam olduktan sonra, basit bir tasarımla istediğiniz kullanıcı sayısını sitenizde toplayabilirsiniz.

Estetiğin önündeki en büyük sorun yüklenme hızıdır.

Siteniz estetik açısından güzel olacak, tasarım süper olacak derseniz, siteniz gittikçe ağırlaşacaktır ve şunu da unutmayın ki sitenizi gelen bir ziyaretçi sabırsız olabilir. Sitelerde çok fantastik, absürt fontlar kullanmamaya çalışın.

Tüm işletim sistemlerinde genel olarak kullanılan ortak olabilecek fontları tercih edin. O kadar uğraştınız ve sonuçta ortaya çıkan tasarım, onun için harcadığınız emeğe kıyasla çok sade görünüyorsa, emin olun bu ipi göğüslediğinizin kanıtıdır.

Çoğu tasarımcı tasarım yeteneklerinin doğuştan geldiğini söyler ve düşünür. Ancak bu yanlıştır. Tasarım yaparken ben daima şunu söylerim. Tasarım bir süreçtir ve bilgisayarın başına oturur, oturmaz bir tasarım çıkartmanız beklenemez. Direk aynı tasarımları kullanmayın. Örnek alın, esinlenin. Ünlü ressam Salvador Dali bile, bir diğer ünlü ressam Picasso'nun etkisi altında resimler çıkartmıştır. İlham alamıyorsanız çevreye bakın ve ilhamınızı dışarlarda arayın. İyi bir müzik hem ilham kaynağı, hem ruhun gıdası, hemde iyi bir tasarımın anahtarı olabilir. Tasarım yaparken sınırlarınızı zorlayın. Çünkü bütün tasarım sizin elinizde..

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.