Outlookta Gelen Mailleri Farklı Klasörde Toplama - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Outlookta Gelen Mailleri Farklı Klasörde Toplama

Tarih
28.2.2011
Bu haber 18394 kez okundu.

İletileri farklı klasörlerde toplayabilmek için önce bu klasörleri oluşturmalıyız.
Öncelikle Outlook Express programını açınız. ('Başlat' menüsündeki 'Programlar' sekmesinden ulaşabilirsiniz.)
1. Sağ tarafta bulunan Klasörler bölümündeki Yerel Klasörler'in üzerine farenizin sağ tuşu ile tıklayarak açılan pencereden Yeni Klasör sekmesine tıklayınız.
 
 
2. Açılan Klasör Oluştur başlıklı penceredeki Kaslör Adı bölümüne klasörünüze vermek istediğiniz adı yazınız ve alttaki bölümden klasörü oluşturmak istediğiniz konumu seçerek Tamam düğmesine tıklayınız.  
3.
Klasörünüz belirttiğiniz isimle belirttiğiniz konumda oluşacaktır. Klasörleri oluşturduktan sonra ileti kurallarını oluşturmaya geçebilirsiniz. Üstteki menü çubuğunda bulunan Araçlar menüsü altındaki İleti Kuralları menüsünde bulunan Posta sekmesine tıklayınız. 
4.  Kuralı oluşturmak için, açılan İleti Kuralları başlıklı penceredeki Yeni düğmesine tıklayınız.  
5. 
Kural oluşturmada iki aşama vardır: Koşullar ve Eylemler. Hangi koşulda hangi eylemin gerçekleştirileceğini belirleyerek bir kural oluşturmuş olursunuz. Örneğin, 'Şu kişiden gelen iletileri şu klasöre taşı' gibi...
 
 
6.  Koşullar bölümünden İletinin Kimden satırı kişi adını içersin; Eylemler bölümünden de belirtilen klasörüne taşı seçeneklerini işaretleyin. Alt kısımda bulunan Kural Açıklaması bölümündeki yazılar kendiliğinden oluşacaktır. O bölümdeki yazılar arasında mavi renk ile vurgulananlar üzerinde düzenleme yapmalısınız.
7.  Mavi renk ile vurgulanmış kişi yazısına tıkladığınızda Kişi Seç penceresi açılır. Oradaki yazı kutusuna farklı klasöre taşımak istediğiniz iletilerin geleceği e-posta adresini yazınız ve Ekle düğmesine sonra da Tamam düğmesine basınız. belirtilen yazısına tıkladığınızda Taşı penceresi açılır. O pencereden iletilerin taşınmasını istediğiniz klasörü seçiniz ve Tamam düğmesine basınız.
8.  En alttaki Kural Adı bölümüne kuralınızı daha sonra hatırlamanızı sağlayacak bir ad veriniz. Aynı işlem sırası izlenip farklı koşullar seçilerek farklı ihtiyaçlarınıza yönelik kurallar oluşturabilirsiniz. Örneğin, konu satırı içerisinde 'Ekstre' sözcüğü geçen iletilerin 'Ekstrelerim' klasörüne toplanması gibi...

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.