Google Arama Artık Önizlemeli - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Google Arama Artık Önizlemeli

Tarih
13.11.2010
Bu haber 3819 kez okundu.

Popüler arama motoru Google, geçtiğimiz aylarda Instant Search özelliğini duyurmuştu. Instant Search sayesinde artık kelimeleri tamamlamadan altta benzer popüler kelimeler geliyor ve bu sayede arama hızımızı arttırıyordu. Şimdi ise sırada arama sonuçlarının önizlemeli olmasında..

Instant Search sayesinde aradığımız kelimeyi Google, bizim yerimize tamamlıyor. Başlangıçta sadece belirli kullanıcılara ve beta sürümü sayfasında yer alan özellik daha sonra herkese açıldı. Aynı politika izlenen Instant Search Previews'de daha sonra tüm kullanıcılara açılacak.

Google, artık sadece sayfalarda arama yapmakla kalmayıp arama sonuçlarına daha verimli ulaşabilmemiz için sayfaların ekran görüntülerini de bize sunuyor. Arama sonuç başlıklarının kenarında yer alan büyütece imleci getirdiğinizde, sayfanın sağ tarafında çıkan ufak bir pencere ile ekran görüntüsünü görebiliyoruz.

Google Instant Search Previews, hem güvenlik açısından hem de arama sonuçlarını daha hızlı ve kolay bulabilme açısından oldukça hoş bir uygulama.


DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.