Yahoo arama motoruna url nasıl eklenir ? - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Yahoo arama motoruna url nasıl eklenir ?

Tarih
26.10.2010
Bu haber 4879 kez okundu.

Arama motorları listesinde bu işin ilklerinden birisi de Yahoo'dur. Şu an pazarın ikinci en büyük arama motoru olan Yahoo'ya web sitemizi nasıl ekleyeceğimizi bu yazı ile öğrenmiş olacağız. Yahoo'nun bir diğer önemli yanı da Altavista ve AllTheWeb gibi devlere içerik konusunda destek sağlaması. Yani diğer bir deyişle bir taşla 3 kuş vuracağız. Bu yöntemle Yahoo'ya web sitemizi önermiş olacağız.
 
  • http://siteexplorer.search.yahoo.com/submit adresine girin
  • Yahoo üyeliğinizle giriş yapmanız istenecek. (Bu durumda kendinize bir Yahoo hesabı almanız gerekli. Nasıl bir Yahoo hesabı açacağınız bu yazının konusu dışında kalmaktadır)
  • Giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen formdaki alana web sitenizin adresini yazmanız ve SUBMIT URL demeniz gereklidir.
 

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.