İkon Arama Motoru - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

İkon Arama Motoru

Tarih
4.10.2010
Bu haber 4238 kez okundu.

Webmaster veya webservant olan ya da bunların herhangi biri olmayıp sadece internetteki kendi sayfasına ikonlar ile canlıklık vermek isteyen herkesin ihtiyacını karşılayabilecek arama motorları mevcut. Google gibi sade giriş sayfasına mevcut olan iki ikon arama motorundan bahsedeceğim!

1. ICONFINDER
Ajax ile hazırlanmış bir arama bölümü mevcut olan ICONFINDER.net, giriş yapıtığınız karakterlere göre kelimelerini sıralıyor. Son zamanların populer ajax sistemleri arasında yer alıyor. Arama yaptığınız ikonun ajax sistemi ile etiket ekleme-görüntüleme ve lisans bilgilerini görmenizi sağlıyor. Ayrıca bir blog ve eklentileri mevcut. Windows Vista Gadget ve Mac OS X Widget sistemleride bulunuyor.

2. ICONLOOK
Iconfinder ile ICONLOOK.com aralarındaki en belirgin fark hızlı olması. mevcut İkonları Google gibi gayet hızlı bir şekilde göstermesi ziyaretçiyi sadık kullanıcılar arasına sokuyor. Ayrıca yine Iconfinder ile arasındaki diğer fark ise 12×12 ile 128×128 boyutuna göre arama yapma seçeneğide sunuyor. Yine ziyaretçinin etiket ekleme özelliği mevcut fakat site icın finder kadar ajax ile desteklendiğini söyleyemem. Diğer kötü tafarı ise giriş sayfasında Google Adsens reklamının sayfa başında gösteriliyor olması. En azında giriş sayfasınsa koyulmaması bence daha uygun olurdu. Arama sonucunda gösterilen ikonların üzerine tıkladığınızda ikon hakkında yeni sayfada bilgi edinmeniz mümkün.

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.