İnternet sayfasından msn açmak - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

İnternet sayfasından msn açmak

Tarih
24.9.2010
Bu haber 7175 kez okundu.

Bir internet sayfası üzerinden MSN Messenger’a bağlanmak, bazen daha kullanışlı olabilir. MSN Messenger‘ın penceresinden kurtulmuş olursunuz.

Meebo, MSN Messenger hesabınızı, Internet Explorer (veya Firefox) üzerinden kullanabilmenizi sağlayan bir servis. Ayrıca, birden fazla messenger (Yahoo Messenger, Google Talk, AOL Instant Messenger, ICQ veya Jaber) hesabınız varsa, bu hesaplarınızı aynı anda, tek sayfa üzerinde kontrol ve yönetebilmenizi Meebo’nun Türkçe ana sayfası üzerinden, MSN Messenger e-mail adresi ve şifresini girin. Böylece, internet sayfası üzerinden MSN’ininizi yönetebilirsiniz.

Meebo’nun en önemli özelliği ise, birden fazla farklı Messenger kullanan kişiler için, inanılmaz yararlı bir yöntem sunması. Meebo, birden fazla messenger kullanan kişiler için, tek messenger kullanılabilmesini sağlıyor. Örnek olarak, Yahoo ve MSN Messenger’ın ikisini birden kullanan biriyseniz, Meebo sayfasında MSN ve Yahoo Messenger’da bulunan kişilerle, aynı pencere üzerinde anlık iletişim kurabiliyorsunuz.

Messenger penceresini, internet sayfası üzerinde istediğiniz yere sürükleyebilirsiniz.

İnternet Explorer kullanıyorsanız, Meebo sayfası yeni bir pencerede açılacak. Meebo’dan daha iyi yararlanabilmek için, Mozilla Firefox yüklemenizi tavsiye ediyoruz. Böylece Meebo’yu bir tabda açarak, fazladan bir pencere açılmasının önüne geçin.

Meebo‘dan yararlanmanız için Meebo‘ya üye olmanız gerekmiyor. Sadece messengerlarınızın e-mail ve şifrelerini girerek, Meebo‘dan faydalanabilirsiniz.

İnternetten msn, yahoo v.b.. hesaplarınızı açmak için : http://www.meebo.com/


DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.