İnternette Ücretsiz Dosya Barındırmak Mı İstiyorsunuz? - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

İnternette Ücretsiz Dosya Barındırmak Mı İstiyorsunuz?

Tarih
20.7.2011
Bu haber 5649 kez okundu.

DropBox İnternet kullanan herkesin işine yaracak bir sistemden bahsedeceğim. Belki bir çok benzeri mevcut fakat bunun gibisini henüz görmüş ve kullanmış değilim. Ücretsiz olarak 2GB’lık bir kullanım alanı sunan DropBox, özel kullanım programı sayesinde bilgisayarınızda tıpkı bir belgelerim klasörü mevcutmuş gibi masaüstünüzdeki ikona tıklayarak barındırdığınız dosyalarınıza ulaşabiliyorsunuz.

Mesela dünyanın herhangi bir yerindeki bir arkadaşınıza bir film göndermek mi istiyorsunuz? İşte size kolay ve ücretsiz bir çözüm! Üstelik bu sadece film ile kısıtlı değil tüm dosyalarınız için geçerli. Örneğin filmi buradaki hesabınıza yükleyerek onunla rahatlıkla paylaşabilirsiniz. İsterseniz paylaşılan bir klasör oluşturup buraya kopyaladığınız dosyaları belirlediğiniz sadece arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunu klasöre vereceğiniz e-posta izni ile yapabiliyorsunuz. Böylelikle e-posta sahibi ile paylaştığınız dosyaları başkaları göremiyor. İsterseniz birden fazla e-posta adresi ekleyerek bu paylaşılan kişi sayısını artırabiliyorsunuz.

Sisteme kayıt işlemini yaptıktan sonra “Getting Started” menüsündeki sekmeleri sırayla yerine getirdiğinizde sistem sizin alanınızı 250Mb daha artırıyor. Sadece bununla da bitmiyor. Her davet ettiğiniz kişi için alanınız 250Mb daha artıyor ta ki hesabınız 8Gb’ a çıkana kadar. Sistemin bilgisayarınızdaki herhangi bir klasör gibi hareket etmesi oldukça hoşuma gitti. İsterseniz başka bir bilgisayar da bu programı indirerek dosyalarına yine rahatlıklı ulaşabilirsiniz. Fakat program kurmadan da yükleme ve indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Program sadece size kolaylık sağlar. Program sayesinde yapacağınız yüklemeler(upload) size internet üzerinden yapılan yüklemeler gibi yükleniyor uyarısı göstermiyor. Bir dosyayı bir klasörden başka bir klasöre gönderirken olduğu gibi de herhangi bir uyarı çıkmıyor. Sadece sistem de oluşturmuş olduğunuz klasörün için de beliriyor. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra doyanın yanında bir “tik” işareti beliriyor.

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.