Internet Explorer 9 Beta Yayınlandı! - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Internet Explorer 9 Beta Yayınlandı!

Tarih
20.9.2010
Bu haber 3422 kez okundu.

Özellikle Google‘ın Chrome’undan sonra pabucu daha da yukarı damlara atılan Internet Explorer (IE) artık kendini kullanıcılarına kendini affettirmeyi sanırım başaracak. 9 Beta sürümü ile tamamen klasikleşmiş IE dışına çıkan hatta Chrome ve Opera gibi sade bir arayüzü sayesinde eminim takdir edilecektir. Ancak hakkında kopyacı gibi söylentilerin çıkması da gayet tabii bir durum çünkü sistemi ilk yüklediğimde karşıma sanki bir Chrome sayfası açılmış gibi hissettim, her ne kadar adres çubuğunun Chrome’unkine göre daha küçük olsa da.

Yeni ara yüzünde sadece adres çubuğunu ve sayfa sekmeler bulunduran IE öncelikle tarafımdan takdiri aldığını dile getirmek isterim. Zaten kendileri de tanımında “İyileştirilmiş performans, Odak noktası web’de, Windows 7 ile daha iyi, Tek kutu, Sabitlenmiş siteler, Geliştirilmiş sekmeler” diye bir başlıklarla ince noktalara değinmişler.İncelediğimizde gerçekten çok iyi özeliklerin kazandırıldığını göreceksiniz. Chrome’dan ayrılan özelliklerden bir tanesi her hangi bir web sayfasını Windows 7′de araç çubuğunuz da sabitleyebilirsiniz. Üstelik bunu yapmanız o kadar kolay ki, sadece istediğiniz web sayfasının ikonunu araç çubuğunuza bırakmanız yeterli.

Bu ve bunun gibi özellikleri de beraberinde bulabileceğiniz Internet Explorer 9 Betayı denemenizi tavsiye ediyorum. Beklentilerinizin üstünde çıkacağınız düşünüyorum.
DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.