Ücretsiz 6 Aylık McAfee Antivirüs ve Firewall - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Ücretsiz 6 Aylık McAfee Antivirüs ve Firewall

Tarih
20.9.2010
Bu haber 4569 kez okundu.

McAfee'nin kampanyası ile kullanıcılar 6 aylığına ücretsiz olarak McAfee Antivirüs ve Firewall modülüne sahip olabiliyor. Kampanyadan yararlanabilmek için McAfee Facebook Fan sayfasına girip karşınıza gelen kampanya broşürü üzerinde ülkenizi seçip işlemlere devam ediyorsunuz.

Sizi yönlendirerek üye olmanızı sağlıyor ve bir kullancı ve parolası belirliyorsunuz.  Yazılım indirme ekranında download aracını yükleyip antivirüs yazılımını kurmaya başlayacaksınız.  Son olarak sizden üye olduğunuz kullanıcı ve şifresini girmenizi isteyecek ve adımları takip ettiğinizde McAfee ‘nin 6 aylık ücretsiz sürümüne sahip olmuş olacaksınız.

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.