Bilgisayarınızdaki Bütün Sürücüleri Çok Kolay Bir Şekilde Yedekleyin - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Bilgisayarınızdaki Bütün Sürücüleri Çok Kolay Bir Şekilde Yedekleyin

Tarih
3.9.2010
Bu haber 3916 kez okundu.

Double Driver, bilgisayarınızdaki bütün araç sürücülerinin (driver) çok kolay bir şekilde yedeğini alıp cd ortamına aktarmanızı veya başka bir yerde depolamanızı sağlayan oldukça pratik ve gerekli bir programdır. Programın bilgisayara kurulum gerektirmeden direkt çalışabilmesi de apayrı bir güzellik olmuş.
Bilgisayarınızdaki Bütün Sürücüleri Çok Kolay Bir Şekilde Yedekleyin
Kurtama cdleri genelde bilgisayarı ilk aldığınız anda verilir. Ve lazım olan güne kadar hiç kullanılmaz. Ama bunların çoğu özellikle bazı markalarda hep sorunlu ve bozuk çıkabilmektedir. Ayrıca kurtarma cdsini kaybetme veya çalışılmaz hale getirilme problemleri de var. İşte bütün bunlardan sakınarak sadece Double Driver ile bütün sürücülerinizin yedeğini alıp, sonradan lazım olursa kullanabilirsiniz.
Bilgisayarınızdaki Bütün Sürücüleri Çok Kolay Bir Şekilde Yedekleyin
Double Driver çalıştırıldığı ilk anda öncelikle bilgisayarınızı tarar. Bilgisayarınızda var olan bütün sürücüleri listeler.  Ve Backup Now düğmesine bastığınız anda bütün sürücleriniz araçlara göre ayrı ayrı başka bir klasörde yedeklenir.

Program kurulumsuz çalıştığı için ilk defa çalıştırırken, üzerine sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırmak zorundasınız. Hem 32-bit hem de 64-bit bilgisayarlarda sorunsuz çalışabilmektedir.

Double Driver programı sizi hangi sürücüyü kurdum, hangisini kurmadım, ne eksik ne fazla uğraştırmadan ve hatırlamaya gerek bırakmadan otomatik olarak yedekleme imkanını zahmetsizce sağlar.


DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.