Internet Explorer 9 işte böyle görünecek! - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Internet Explorer 9 işte böyle görünecek!

Tarih
27.8.2010
Bu haber 5631 kez okundu.

İnternet Explorer 9 Internet Explorer 9'un nasıl görüneceği internete sızdı; hem de MS'in yaptığı büyük hata sonucunda.

Bugüne dek 4 önizleme sürümü yayınlanan Internet Explorer 9'un halen tam olarak açığa çıkmayan en önemli yönü, nasıl görüneceği olmuştu. Ancak çarşamba günü yaşanan ilginç bir olay, belki de Internet Explorer 9'un nasıl görüneceğini ilk kez gözler önüne serdi.

Microsoft'un Rusya Basın sitesinde, kısa bir süre için de olsa yayınlanan bir ekran görüntüsü, büyük ihtimalle Internet Explorer 9'un tasarımını gösteriyordu. Görüntü bir süre sonra yayından kaldırıldı ancak iş işten çoktan geçmişti. Bu durum, Internet Explorer'ın internete en ciddi sızması olarak değerlendirilebilir. Üstelik bu sızma farklı bir kaynaktan ya da Microsoft'un iş ortaklarından değil; doğrudan Microsoft'tan gelmiş oldu.

İnternet Explorer 9 Ekran görüntüsüne göre, Internet Explorer 9'da sekmeler adres çubuğunun sağ yanında sıralanacak. Sol kısımda sadece ileri ve geri düğmeleri yer alırken, sağ kısımdaysa 3 adet seçenek bulunacak.
Bu da, IE9'un, IE8'e oranla çok daha sade bir arayüze sahip olacağı anlamına geliyor.

Ekran görüntüsünün gerçekten IE9'un son halini yansıtıp yansıtmadığını anlamak için çok fazla beklememize gerek yok.
Microsoft, 15 Eylül'de ilk beta'nın lansmanını yaptığında, neyin doğru neyin yanlış olduğunu hep birlikte göreceğiz...DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.