Web sitenizi yaptıracağınız firmayı nasıl seçmelisiniz? - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Web sitenizi yaptıracağınız firmayı nasıl seçmelisiniz?

Tarih
27.6.2009
Bu haber 4764 kez okundu.

Web sitenizi yaptıracağınız firmayı nasıl seçmelisiniz?İnternetin yaygınlaşması ile birlikte çok sayıda firma web sitesi yaptırmaya başladı. Bu da bir çok web tasarım firmasının açılmasına sebep oldu. Belki de dışarıdan bakıldığında bu firmaların hepsi bir birinin aynısı gibi gözüyor. Ancak biraz detaylı baktığınızda farklı olanları görebilirsiniz.

 

  • İlk olarak bakacağımız yer firmanın referansları. Aman dikkat refranslarında çok büyük firmaların olmasının hiçbir önemi yok. Firmanın referans verdiği siteleri tek tek açıp inceleyin. Çalışma hızlarına ve amaca uygunuluklarına bakın. Gerekirse bir iki tanesine telefon açıp web sitesinin yapımı aşamasında problem yaşayıp yaşamadıklarını sorun.

    Bu arada bir müşterimiz bizimle çalışmaya başlamadan önce referans listemizdeki müşterilerimizin bir çoğunu arayıp böyle bir görüşme yapmış. Tüm müşterilerimiz olumlu yanıt vermişler. Yeri gelmişken hepsine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

  • İhtiyacınız olan teknolojiyi karşılayabileceklerine emin olun. Web sitenizin hangi iş kolu ile ilgili olduğunun hiçbir önemi yoktur. Önemli olan web sitenizin yapacaklarıdır. Eğer bir e-ticaret sitesi yaptırmayı düşünüyorsanız firmanın e-ticaret teknolojileri konusunda bilgisi olduğundan emin olun.

  • En düşük fiyatı veren her zaman için iyi değildir. Eğer kısa bir piyasa araştırması yaparsanız her firmanın farklı farklı fiyatlar verdiğini göreceksiniz. Web tasarımı yapısı itibariyle emeğe dayalı bir iştir ve firmaların genel olarak en büyük gider kalemi personel maaşlarıdır. Dolayısıyla ödediği maaşlar web sitesi ücretlerine yansır. Tecrübeli ve kaliteli tasarımcılar yüksek maaş aldıklarından genellikle tecrübeli tasarımcılarla çalışan firmalar daha yüksek fiyat talep edeceklerdir. Tabiki her zaman için fiyata aldanmayın. Siz mutlaka referanslarını da inceleyin.

  • Serbert Çalışanlara ( Freelance ) ve Yeni firmalara dikkat. Burası sakın yanlış anlaşılmasın serbest çalışanlar yada yeni firmalar kötü tasarım yaparlar demek istemiyorum. Ancak diğer yazılarımız da da bahsettiğimiz gibi web sitesi bir süreçtir ve bu süreç içerisinde bu işin profesyoneli olan birinin size rehberlik etmesi gerekmektedir. Web sitenizde güncelleme yapılması gerektiğinde web sitenizi yapan kişiye ulaşamamak genelde firmaların web sitesi ile ilgili yaşadığı en büyük kabustur.

  • Web sitenizi yapan firmanın satış ve görüşme aşamasında size nelerden bahsettiğine dikkat edin. Evet web sitesi teknolojik bir iştir. Ancak pazarlama ile ilgilidir. Size sadece teknik terimlerden ve metodlardan bahseden birinden uzak durun. Web sitenizi yapan firma ve personelin web sitenizin bir pazarlama aracı olduğunun bilincinde olmasına, daha da önemlisi kendisinin pazarlamayı biliyor olmasına özen gösterin.DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.