Co-Location Barındırma Nedir? - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Co-Location Barındırma Nedir?

Tarih
6.8.2010
Bu haber 5681 kez okundu.

Co-Location (Yer Sağlayan) Barındırma hizmeti, kendinize ait bir sunucu makinayı, bir hosting firmasının sunucu çiftliğine yerleştirerek, temel hizmetlerden yararlanmanızı sağlayan bir sistemdir.

Büyük firmalar ve özel çözümler için oldukça mantıklı olan bu çözüm, size inanılmaz bir esneklik tanır. Bu sistem sayesinde makinanızı oluştururken istediğiniz özellikleri, yazılımları seçebilir, ve sadece ihtiyaçlarınıza hizmet edecek bir makinaya sahip olabilirsiniz. Hosting firması sizin için internet bağlantısı, güvenlik, soğutma, ve kesintisiz elektrik gibi hizmetleri sağlar.

Bu sistemin Dedicated çözümlerden en büyük farkı, makinanın size ait olması; ve bakım işlemleri ile de sizin ilgilenmenizdir.

Eğer firmanız için büyük ve size ait olmasını istediğiniz bir sunucuya ihtiyaç varsa, co-location sizin için en uygun çözümdür.


DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.