.CO domain adı 20 Temmuz'da genel tescile açılıdı - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

.CO domain adı 20 Temmuz'da genel tescile açılıdı

Tarih
5.8.2010
Bu haber 6138 kez okundu.

Boş domain adları için hemen sipariş verebilirsiniz. 20 Temmuz'dan önceki siparişleriniz 20 Temmuz'da başvuru önceliğine göre işleme alınacaktır. Sipariş verdiğiniz domain adının başka bir kişi tarafından tescil edilmiş olması durumunda ödediğiniz tutar hesabınızda kredi olarak aktarılacaktır.

.CO domain adı Kolombiya'ya ait üst seviye (ccTLD) domain uzantısıdır. "COmpany", "COrporation" ve "COmmerce" kelimelerinin kısaltması şeklinde genel domain adı olarak kullanılması öngörülmektedir.

CO domain adı 20 Temmuz'dan sonra ilk gelen alır kuralı ile tüm internet kullanıcılarına açılacaktır. CO domain adı 1-5 yıl için tescil edilebilecektir. .CO Domain adlarının gelecekte .com?un yerine geçeceği öngörülmektedir. Çünkü .com uzantılarında isimlerin bir çoğu kaydedilmiştir.

Satın Almak İçin Tıklayın

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.