Hosting Limitlerim Ne Olmalı? - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Hosting Limitlerim Ne Olmalı?

Tarih
8.7.2010
Bu haber 5726 kez okundu.

Web Alanı;
Eğer sitenizde büyük boyutta resim dosyaları, film dosyaları veya MP3 barındırmayı düşünmüyorsanız hosting sağlayıcılarının sundukları alanlar size yetecektir. Ortalama olarak bir html dökümanı 30 kb boyundadır. 10 mb’ lık bir alanda yaklaşık 400 html sayfa barındırabilirsiniz. Eğer verilerinizi html sayfalarında değil de databasede tutacak ve sayfalarınızı PHP, ASP gibi sunucu tabanlı bir programlama diliyle oluşturacaksanız, web alanınızın boyutunu veritabanınızı baz alarak ve ona göre hesaplamalısınız. 200.000 kayıttan oluşan bir Access database yaklaşık olarak 20 mb yer kaplayacaktır.

Bandwidth:
2 GB’ lık bandwidth (veri transferi) 50kb’lık bir dosyanın (gif, jpg, html, asp vs..) bir ayda 40.000 kere gösterilmesi için yeterli olacaktır. Ancak yüksek ziyaretçi potansiyeli olan bir siteniz varsa ve ziyaretçilerinize sunduğunuz dosyalar (html, gif, jpg, swf vs..) büyük boyutlardaysa bandwidth ihtiyacınız da buna bağlı olarak yükselecektir. Genelde, çoğu site için 2 - 5 GB arası bandwidth limiti yeterli olmaktadır.

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.