Kocaeli'de genç ve dinamik girişimciler iş başında.. - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Kocaeli'de genç ve dinamik girişimciler iş başında..

Tarih
24.6.2009
Bu haber 6152 kez okundu.

Kocaeli'de Marjin.Net adıyla genç girişimciler Elif Karahan ve Binnur Karahan Torun tarafından açıldı. Karahan kardeşler, Marjin.Net ismini verdiği işletmede web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine Kocaeli halkına hizmet vermeye başladı.

Genç girişimci Elif Karahan, Uludağ Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama mezunu olarak Kocaeli'de büyük eksikliğini gördüğüm web tasarımı, domain, hosting satışı, logo tasarımı işini tercih ettim ve Web Tasarımı ve İnternet Teknlolojileri gelişen çağımızda çok önemli hale geldi, dedi.
Özellikle Web Sitesi olmazsa olmazlar arasına girdi diyen Karahan, bu alandaki eksikliği dolduracağıma inanıyorum. Kocaeli halkı da bizim gibi iş hayatına yeni atılan genç girişimcilere destek verecektir, dedi.


DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.