Internet Explorer 9 ile önemli bir adım. - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Internet Explorer 9 ile önemli bir adım.

Tarih
8.6.2010
Bu haber 4530 kez okundu.

Internet Explorer 9'un gerçek önemi ve Google Chrome'dan farkı nerede yatıyor?

Microsoft'un Internet Explorer bölümünden Ryan Gavin, Internet Explorer 9 için çok heyecanlı olduğunu şöyle belirtiyor: "IE için 5 yıldır böyle heyecanlanmamıştım. Bu hem tüketicilere, hem geliştiricilere internetin gerçek imkanlarını sunacak bir proje. Kısıtlı bir pencere gibi değil, güçlü bir Windows uygulaması gibi çalışıyor"
Google'ın stratejisini eleştiren Gavin, donanımın da yazılım kadar önemli olduğunu ve Google'ın sadece yazılıma odaklanarak yanlış yaptığını düşündüğünü belirtti. "İnsanlar 1 ve 0'lara odaklanınca büyük resmi kaybedebiliyor" dedi.

Donanım hala önemli ve...

Internet Explorer 9'un gerçek donanım gücünü kullanan ve tarayıcıların yavaşlıklarını, zayıflıklarını ortadan kaldıran; kurulu ofis uygulamaları gibi örneklerle, online uzantılarını akıcı bir şekişde bağdaştıran bir araç olacağını aktarıyor.
Gavin, uçan pencereler demosunun IE9'un grafik gücünü sergilediğini ve donanım gücünün gelecekte hala çok önemli olacağını gösterdiğini söyledi.
Office 2010 ve web uygulamalarının gelecek için doğru model olduğunu söyleyen Gavin, tüketiciler için satın aldıkları donanımın gücünden sonuna kadar yararlanabilmenin önemli olduğunu söyledi.

+06 Haziran 2010 Pazar, 14:02
CHIP Online

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.