Neden web sayfam olmalı? - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Neden web sayfam olmalı?

Tarih
3.6.2010
Bu haber 4611 kez okundu.


24 Saat Açık

Siz uyurken bile ürününüzü tanıtmaya, pazarlamaya ve reklamınızı yapmaya devam eder. Müşterileriniz 24 saat sizden hizmet almaya devam eder.

Dinamik Katalog

Yeni ürünleri eklemek ve fiyat değişiklikleri yapmak, Web Katalogunda, bir tuşun ucunda. İstendiği anda ve şartlarda çok kolaylıkla ürün yelpazesi yeniden düzenlenebilir.

Anında Ürün ve Hizmet Desteği

Satış sonrası hizmet ve servis vermek için en uygun ortam. Internet'in ulaşabildiği her yerden ulaşılabilen satış sonrası destek.

Son Kullanıcı ile Doğrudan Temas

Bayi ağları ve aracı kuruluşlarla pazarlama ve satışını yapan şirketlerin son kullanıcılardan direk bilgi alma, birebir ilişkiye girme olanağı.

Eşit Şartlarda Rekabet

Web siteleri şirketlerin gücü, eleman sayısı, dağıtım kanalları ve üretim gücü hakkında bilgi vermez. Küçük ölçekli bir şirket de hazırlatacağı "doğru" Web Sitesi ile bir anda o alanda çok güçlü olan şirketin rakibi haline gelir.

Aktif Pazarlama

Web Sitelerinden son kullanıcıya ürün ve servislerin direk pazarlaması yapılabilir.

Kazanç Artışı

Web Siteleri aracılığıyla son kullanıcıya verilen hizmetler, dolaylı olarak kazancın artmasını sağlayacaktır.

Maliyet Düşüşü

Yazılı ve görsel basına tanıtım ve pazarlama için harcananın çok daha az miktarı ile bir Web sitesi oluşturulabilir. Katalog ve tanıtıcı broşür basımı, ürün destek.

Firmaya Uygun Tasarım

Visual Web Design önce firmayı TANIR, böylece bu firmanın onu o yapan özellikleri sanal ortamda yaratılır. Grafiker bir gözlemci ve sanatçıdır, yaratacağı ürünü TANIR.

Farklılık

Talep oluşturulmak istenen alanda, talebi oluşturan en önemli öğe, ürünün farklılığının belirtilmesidir, internet bu farklılığı sağlayacak olanağa yani görselliğe uygun bir medya platformudur. Grafiker FARK’ı gösterir, fark kendini ayırt ettirir.

Kullanışlı Arayüz

Marjin.NET' in yaptığı web siteleri, sayfalar arasında kolay tutarlı ve kolay geçişlerin, ilginç tasarımların bulunduğu kullanışlı ara yüzlere sahiptir. Biz sitenin kolay gezilebilir olmasına önem verir.

Etkileyicilik

Sanal medya, çoğunlukla statiktir, bir multimedia uygulamasından farklı olarak web sitesi, ancak belirli durumlarda hareketli öğelere sahip olabilir, Biz, sitenin statik etkisini yok edecek ÇARPICILIKTA ve ürün konseptini bir site boyunca devam ettirecek TUTARLILIKTA görsel materyal oluştururuz. Grafiker tasarımı ile ETKİLER.

Optimal Boyut


Daha fazla, renk, daha büyük, daha zor yüklenir sayfa demektir. Aksi olarak görsellikten yoksun fakat hızlı yüklenir sayfalar ise etkileyicilikten kaybeder. Biz, istemci firmanın hedefine uygun bir oranı, zaman-kalite opsiyonları arasından seçer. Size ne etkileyicilikten, ne de zamandan kaybettirir. Grafiker, OPTİMAL olanı seçer.

SONUÇ

Marjin.NET olarak biz bu temeller üzerinde şekillenen tasarım ilkeleri ile görsel ürünü tasarlar ve istemci firmaya sunar. Firmaya yönelik çözümler ve esneklik, bu temel ilke üzerine eklemlenerek "Marjin.NET" farkını ortaya koyar. Marjin.NET" tasarımcıları ve istemciler açısından tatmin edici sonuç, bu şartlar altında kaçınılmazdır.
 

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.