.tr Uzantılı Domainler - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

.tr Uzantılı Domainler

Tarih
18.5.2010
Bu haber 4627 kez okundu.

Aşağıdaki bölüme alan adınızı yazarak, kayıt işlemine hemen başlayabilirsiniz. Kayıt işlemi basamaklar halinde ilerleyecek ve tüm işlemler online olarak gerçekleşecektir. Sipariş ve ödeme işlemleri sonrası tescil işlemi otomatik olarak yapılacak ve domain hemen aktif olacaktır. Alan adları ingilizce'de yer alan alfabetik harflerden, sayısal rakamlardan ve / veya "-" nin rastgele dağılımından oluşur. Uzunluğu toplamda 63 karakterden fazla olamaz. Tire işareti ('-') alan adındaki karakterlerin başında veya sonunda olamaz. Örneğin, firma-adim.com geçerli bir domain adı iken, firmaadim-.com geçerli değildir.


.tr Uzantılı Domain Sorgulamak İçin Lütfen Tıklayın!..

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.