Web Uygulaması Geliştirme - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Web Uygulaması Geliştirme

Tarih
10.3.2010
Bu haber 4829 kez okundu.

Marjin.NET, yazılımın sizin için organizasyonunuzun büyümesine matuf bir yatırım olduğunu anlamaktadır. Kullanımı kolay, güvenilir ve güvenli, sürprizlere yer bırakmayan web uygulamalarına ihtiyacınızın olduğunu da.. Marjin.NET'in ihtimamlı web uygulama geliştirme metodolojisi, işinizdeki ihtiyaçlarınızı karşılar. Yazılım mimarisini oluşturmaya başlamadan evvel sizin halihazırdaki yöntem ve ilgilerinizi dinler, öğreniriz. Daha sonra tecrübemize de dayanarak teknoloji ve özel programlama beraberinde somut online araçlarla ve karlılığınızı artırmayı, büyümenizin önündeki tıkanıklıkları gidermeyi ve rekabette avantajlı konuma gelebilmenizi sağlamayı hedefleriz. Bu süreçte; ihtiyaçlarınızın açık yazılı dokumantasyonunu, detaylandırılmış işlevsel hususiyetleri, gelişim döngüsünün her aşamasında nerede olduğumuzu gösteren proje planlamayı ve proje yöneticinizle lüzumsuz diyaloglara yer bırakmayan kusursuz iletişimimizi takdir edeceksiniz. Uygulama hazır olduğunda ihtimamlı kalite güvencemiz ve paralel test edilebilir yetkinliğimiz sizin manuel metotlardan yeni yazılım destekli metotlara yumuşak bir geçiş sağlamanızı destekleyecektir. Bir uygulama geliştirdikten sonra yok olan geliştirme hizmeti veren firmaların aksine Marjin.NET'in gerçekleştirdiği her projede eğitim ve neticelendirme vardır. Bizim önce iş yazılım tasarlama felsefesinden kastımız budur. Sizin işiniz kolaylaştığında bizim işimiz bitmemektedir. Marjin.NET'te yazılım geliştirme, pazardaki karlılığınıza ve etkinliğinize katkı sağlayacak zekice bir yatırımdır. Daha fazla ve daha iyi iş hususunda size nasıl yardımcı olabileceğimizi tartışmak için bugün bize ulaşın.


DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.