Arama Motorları Web Sitenizi Nasıl Değerlendirir? - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Arama Motorları Web Sitenizi Nasıl Değerlendirir?

Tarih
8.4.2010
Bu haber 4513 kez okundu.

Arama Motorları internette aradığınız herhangi bir şeyi bulmanıza yardımcı olmayı amaçlar. Yabancı bir yerde olduğunuz ve bir alışveriş yapmanız gerektiğini düşünün. Marketin yerini kime sorardınız. Tabi ki bilen birine. Aynı şekilde arama motorları da internet bilgeleridir. Aradığınız kelimeleri veritabanında kayıtlı bilgilerden seçerek size sunar. Bu sunma arama motoruna göre en iyiden en kötüye şeklinde sıralanmaktadır.

Örneğin siz bilge kişiye yani arama motoruna en yakın ve en kaliteli marketin yerini sordunuz. Web Dünyasında uzaklık kavramı olmadığı için size en kaliteli marketi işaret edecektir. Peki, bu en kaliteli nasıl belirlenir, yani arama motorlarının gözünde en iyi kimdir? Bu soruyu yine güncel hayata bakarak yanıtlayalım. İyi bir marketi nasıl tanımlarsınız?

  • Uzun bir geçmişi olması, deneyimli olması
  • Başkaları tarafından tavsiye edilmesi
  • İçinin ve dışının iyi bir görüntüye sahip olması, göze hitap etmesi
  • İçinde yolunuzu rahatlıkla bulmanız için tasarlanmış tezgâhlar bulunması
  • Aradığınız ürünü daha rahat bulabilmeniz için levhalara yer verilmesi
  • Ürünlerin düzenli olması, manav tezgâhının yanında deterjanların bulunmaması v.b. hatalara yer verilmemesi

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

Arama motorları internetin en çok ziyaret edilen siteleridir ve diğer sitelere de en temiz ve en sadık ziyaretçileri gönderirler. Arama motorları arasında ise en ünlüsü, en iyisi ve özellikle Türkçe içerik sunan siteler için Google'dır. Google site yöneticilerinin en iyi dostu olmalıdır. Çünkü bir siteye en fazla ziyaretçiyi Google göndermektedir, ayrıca değişik hizmetler ile para kazanma olanakları sağlamakta ve ücretsiz reklam yapmaktadır.DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.